Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtörtént a gyermekelhelyezés...

Megtörtént a gyermekelhelyezés: és sajnos amit alul olvastok, az már kijátszásnak számít, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
ami természetesen hála nálam történt meg. Megegyeztünk a láthatásban. A mai napon ( kettő éves gyermekről beszélünk ) 16-órára kellett volna hazahozni a gyermeket, viszont küldött egy sms-t,15:44-kor hogy most aludt el és szerinte késni fognak, és Én ilyenkor mit tehetek?
2011. dec. 28. 16:32
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
40%
Menj el érte.
2011. dec. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 zkriszti3 ***** válasza:
15%
Ha most hagyod megteszi máskor is, és szerintem még próbálkozna mással ha hagyod.
2011. dec. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
48%
Hívd fel,és (normális hangnemben)kérd meg,hogy tartsa be a szabályokat.Különben 3 éves kor alatti gyermekesetén élhetsz-élhettél volna-azzal a lehetőséggel,hogy csak a saját otthonodban láthatja...
2011. dec. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
74%

hogyha nem vagytok haragban és normális a viszony, akkor egyszer szerintem elnézhető. ha hazaviszi, mondd meg, hogy ilyen többet ne legyen, inkább ne engedje aludni akkor...


és ha még egyszer előfordul, elmész érte, és ahogy egy előbbi válaszoló írta, csak nálatok találkozhatnak, nem viheti el többet

2011. dec. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
88%
Az miért gond, ha a gyerek elaludt és kicsit elkésnek? Én nem tudom, de soha nem csináltam az ilyenből problémát. Hiszen válás után ugyanúgy az apukája maradt. Attól, hogy köztetek gondok voltak, még nem kell ezt csinálni. Nem idegen embernél van a gyermek, hanem az édesapjánál. Gondolom azért viszi el, hogy foglalkozzon vele. Enni-inni ad neki, kárt nem tesz benne. Végülis te ismered az exed, ha ezeknek eleget tesz (foglalkozik vele, ellátja) akkor nincsen okod aggódni. Ne legyél sárkány! :)
2011. dec. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
49%

KELTESD FÖL A GYEREKET!Nehogy már ott is aludjon!!

Elképesztő!

2011. dec. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

És mi van akkor, ha elaludt, és ezért később jönnek?

Csak én nem látom, mi ezzel a probléma? A gyerek szülőjéről van szó, nem egy vadidegenről!

Jó, persze, ha sosem tartja magát a megbeszéltekhez, akkor azt szóvá kell tenni, de a leírásod alapján ez először fordult elő!

2011. dec. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Bocsáss meg kedves kérdező!

Te az apuka vagy, vagy az anyuka? Csak mert a neved olyan, hogy ez is lehetsz, meg az is. Nem tudom, de nálunk szabály, hogy alvó gyereket nem keltünk föl. Ne türelmetlenkedj. Most már. Azért írd meg, ha van kedved, hogy mikorra hozták meg a babát?

2011. dec. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
44%
A 6. válaszadónak: ne kiabálj, mert alszik a gyerek. ( a tiszta nagybetűs írás az interneten, üvöltésnek számít) És na is parancsolgass. Csak nyugi.
2011. dec. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
74%
Te jó ég, rémes, a gyerek elaludt. És akkor mi van, ha nem négyre hanem hétre hozza haza? Az ilyen anyák miatt nézik hülyéknek a nőket...
2011. dec. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!