Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti hogy reagálnátok,...

Szülők, ti hogy reagálnátok, ha becsípve érve haza a 16 éves lányotok?

Figyelt kérdés

Én valahogy nem akarom, hogy becsípve lássanak. Sose ittam sokat, tudom hol van a határ. De ez valahogy tabutéma. Sose mondták, hogy ne igyak, sose kérdezték meg, hogy ittam-e.. Mintha nem akarnának tudomást venni róla :)

Ti hogy reagálnátok, ha a lányotok becsípve érne haza egy buliból?


16/L


2011. dec. 30. 20:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Hát nem örülnék, de ha nem rendszeresen történik meg, akkor nem balhéznék. 35/N
2011. dec. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
65%

Én eddig egyszer jöttem haza egy kicsit becsípve, de akkor már aludtak, szerencsére.. :D Bár nem volt semmi, lefeküdtem azt kész.

De amúgy nem szoktam úgy haza jönni, mert mindig tartom a mértéket!

2011. dec. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

Nekem 19 éves a fiam,és amikor 16 éves volt,én nagyon nem voltam kibékülve azzal a tudattal,hogy a haverjaival elment bulizni,és ivott.én úgy vélem,hogy 16 évesen nem a piával együtt kell jól érezni magatokat.Egyébként nem szóltam a fiamra rá,nem szidtam le,mert bár zavart,de felfogtam,hogy ez is vele jár a kamaszodással.(a fogadott apja szerint éppen abban a korban volt,hogy belefért egy kis buli)Hál istenek ma ritkán látom inni..

DE! Amit az ember a fiúknál elnéz,és azt mondja,hogy "ez olyan fiús dolog" Az lányoknál nem így működik.

Nincs lányom,de ha lenne,nála már nagyon zavarna.De ennek oka van,hogy miért: Én egy alkoholista anya mellett nőttem fel.Nagyon sokszor láttam a pocsolyában fetrengeni az anyámat.Sokszor láttam,hogy olyan részeg volt,hogy azt se vette észre,hogy bepisilt. Az elején csak egy kicsit volt becsípve,és a végére mindig merev részeg lett.Én ezért egyszerűen ki nem állom ha egy nő "be van csípve" vagy részeg..Számomra már undorító..Ha lányom lenne,és átélnék egy ilyen napot,akkor hatalmasat csalódnék benne..

(de szerencsére nincs lányom)

39/N

2011. dec. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Ájron válasza:
7%
Én nem vagyok szülő, de az biztos hogy baromira kiakadnék. Egy nőhöz (egy fiatalhoz is) nem méltó berugni. Jól akarja érezni magát? Ám legyen, igyon annyit amennyitől csak jól érzi magát, de ne annyit, hogy emlékezet kieséssel fetrengjen a saját hányásában, mint nem kevés a fent említett korban lévő teszi.
2011. dec. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ájron: pont ezt írtam, hogy nem iszok annyit:)))
2011. dec. 30. 20:25
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
Persze, persze nem úgy értették fentebb, hogy annyira lerészegedtél volna. Itt csak az ember tovább gondolta. Nem vészes a dolog, de egy nőnek tudnia kell hol a határ, hiszen mi nők hölgyek vagyunk vagy nem?
2011. dec. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%
Mi egyszer 15 évesen bulizni mentünk a legjobb barátnőmmel. Aznap náluk aludtunk. Szülei fiatalok, és fiatalosan is viselkednek, lazán fogják fel az életet. Akkor ittunk először és hát ugye elsőre nem tudtuk hol a határ. Ők jöttek értünk éjfélre, majd hazavittek minket ahol csak azt vették észre, hogy barátnőmmel könnyesre röhögjük magunkat azon, hogy "Nézd, azon a részen hogy forog a plafon!", majd rájöttünk, hogy nem csak ott, hanem mindenhol, aztán barátnőm kirohant a wc-re, mert ő nem igazán bírja a forgást, se józanon, pláne nem ittasan. Itt jöttek rá a szülők, hogy itt valami történt, de szerencsére elintézték annyival, hogy nevetve megkérdezték, hogy "Beb*sztatok idióták?". Majd hoztak nekünk egy vödröt, vész esetére, és otthagytak minket, hogy aludjunk. Másnap a tönkrement fejeinken még egyet röhögtek, majd megkértek, hogy azért máskor ez ne nagyon forduljon már elő. Szóval volt nevelés is, de abban a helyzetben tudták, hogy nincs értelme a szidásnak, mert vagy nem fogunk rá emlékezni, vagy csak azon is nevetünk egy jót mint abban az állapotban mindenen. Azóta már felnőttünk, de így visszaemlékezve mulatságos. Volt jó sok ivászat utána is, de csak házibulikban, nyilvánosság előtt sosem ittam. Azóta meg már ebből is kinőttem. Tudom, hogy csúnya egy részeg lány látványa, de ezt a legtöbb lázadó, kamaszodó 15-16-17 évesnek úgysem tudod megmagyarázni akárhogy is próbálod. Mert úgy is az a jó amit ő mond. Átéltem ezt a korszakot, és bármit mondtak a szüleim, nekem annak az ellenkezőjét kellett csinálnom. A "ne dohányozz" mondat elhangzása után a szemük láttára vettem ki egy szálat a cigijükből és rágyújtottam, majd megkérdeztem, hogy "miért?". Nem tudtak olyan választ adni amit elfogadtam volna, hisz ők is cigiztek, akkor én miért ne? Persze miután engedték egyből nem volt olyan érdekes, abba is hagytam rövid időn belül... Iszogatni mai napig szoktunk de korántsem annyit, mint anno... Egyébként az én szüleim is lazán fogják fel az ivást, tudják, hogy szoktam, családi összejöveteleken is kiöntik nekem a pálinkát, de ők sosem láttak igazán becsípve meg részegnek. Előttük úgy sosem mutatkoztam. Pedig nem lett volna itthon sem nagy szidalmazás érte, csak valahogy inkább nem aludtam itthon, ha tudtam, hogy be vagyok rúgva. 21/L
2011. dec. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Ájron válasza:
74%

Kérdező: ne érts félre, nem rád gondoltam :-D


A tény hogy normálisan iszol, dicséretes. Reméljük követik majd a példádat sokan.

2011. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a becsípéssel nincs gond, évente egyszer belefér, és ez holnap van. De semmi többnek nem örülnék.


Azonkívül, lehet undorítózni, de ha egy nő akar, akkor rúgjon be nyugodtan, nem attól lesz valaki nő, ha nem rúg be. (persze nem mindennap, de az életben egy-kétszer belefér)

2011. dec. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

17 vagyok de engem tuti else engednének legközelebb ha nagyon sokat innék

bár akárhányszor volt buli és meghívtak sose vittük túlzásba /egy egy pohárkával ittam/ de annyi kell mert én amúgy se attól érzem jól magam

meg én olyanokkal járok össze hogy ellenzik hogy gyerekek igyanak és aki ott olyan 'fejes' az is rendszeresen mondja hogy haza zavar ha iszunk 18 év alatt /gondolom itt ugy érti hogy többet mert 16-17 évesen ok ha iszik 1pohár pezsgőt vagy valamit/

2011. dec. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!