Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy ereznetek ha ferjetek...

Ti hogy ereznetek ha ferjetek hatatok mogott ezt csinalna?

Figyelt kérdés
Sosem jottunk ki ferjem ex nejevel, nem beszelunk. Rajottem hogy ferjem hatam mogott hetvegenkent atviszi hozza kislanyunk... Azt mondja vasarolni stb megy... Van egy tini kozos gyerekuk akivel joban vagyok es nalunk van minden masodik szombaton, e mellett termeszetesen ha latni akarja feltestveret, atjohet barmikor amit meg is tesz. Nem ertem miert kellett a ferjemnek a hatam mogott ezt csinalnia, meg vagyok bantva es a bizalmam meginogott.Miert csinalja ezt? Csaladost akar jatszani volt nejevel vagy mi? Miert vonja bele az en gyerekem is? Sosem voltam ellene hogy atmenjen hozzajuk ha a gyereket akarja latni... Amit meg is tesz rendszeresen es ez velem teljesen ok, attol fuggetlenul hogy nem birom az ex-et! Normalis valaszokat varok,lehetoleg hasonlo tapasztalattal.
2011. dec. 31. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:

én nagyon szarul és elmagyaráznám neki, hogy apukám az a gyerek a mienk és nem a volt feleségedé és a tied.


Tegnap éjszaka nálunk egy hasonló eset miatt volt oltári nagy balhé, de a mai nap belátta, hogy nekem van igaza, csak hogy már ezzel a bocsánat kéréssel elkéset, mert porig aláztak a másik nővel

2011. dec. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem már nem lenne a férjem! :S
2011. dec. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem azért viszi, hogy a nagyobb gyereke sűrűbben lássa a féltestvérét. Semmi meglepő nincs ebben, gondolom épp azért titkolta, mert nem engedted volna, hogy a ti gyereketeket elvigye az exnejéhez.
2011. dec. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezeket a válós tanácsokat meg nehogy komolyan vedd!!!

A válaszolók nagy részének, csak az a baja, hogy őt elhagyták, de attól még nem kell minden hülyeségen elválni.

Ha meg akarna csalni nem vitte volna a gyereket!

Mindössze annyit akart szerintem, hogy ne mindig a gyereke jöjjön a kicsihez, hanem ő is menjen.

2011. dec. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 14:16


első vagyok, engem nem hagyott el nem is csalt meg csak épp átvert, mint a kérdezőt is


Hazudott a férje, miért mondja azt, hogy vásárolni megy ha közben a gyereket viszi a másik gyerekéhez.

És igen is jogosan érzi magát megbántva.

2011. dec. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy jól működő házasságban nincs helye (sorozatos) hazugságnak!
2012. jan. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!