Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt valaki olyan akinek...

Van itt valaki olyan akinek semmilyen érzése nincs a anyukája felé? Akit annyiszor bántott már az életben h már semmit sem jelent neki?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan nincs, mert az mindenféleképp egy fájó pont, hogy az ember pont az anyjára nem számíthat. Vagy ha nem is fájó, de harag/sértettség azért van.
2012. jan. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
engem nagyon nem hat meg. nem ő bántott, hanem a mostohaapám, viszont leszarja, az fáj neki, hogy én nem beszélek a mostohaapámmal (30 év bántás, lenézés miatt). mert neki- a mostohaapámnak - ez milyen rossz, és ezért anyámnak is rossz. de mikor minket, a gyerekeit kellett bántani, szidni, verni, (pedig nem is csináltuk igazából semmi rosszat, nem hisztiztünk, nem követelőztünk, jól tanultunk, nem volt semmi gond velünk), az sose fájt neki. a mai napig legyint rá, hogy az nem is volt olyan sok. nem a fenét, érdekes, se a tesóm, se én nem úgy emlékszünk, hogy olyan ritkaság lett volna. gyakorlatilag folyamatos terrorban éltük le a gyerekkorunkat.
2012. jan. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
akkor mégis érzel valamit, haragot, nem?
2012. jan. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2012. jan. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
énis ugy mond abban éllek . jol tanulok,minden házi munkát végzek. főzni nem főz,alig eszek rendes kaját. minden nap valamit talál amin kötekedik,nem lehet vele nyugodtságban élni. a barátom is a fő oka,őt is csak kritizálja. nem tudom mit ell ilyenkor csinálni :/
2012. jan. 3. 23:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem semmi érzelmem nincs az anyám felé.Bár tudom,hol lakik,de lassan 15 éve nem láttam.Igazából azt sem érdekel,hogy él vagy sem. Már se fájdalmat,se haragot nem érzek iránta.Számomra réges-régen meghalt..ennyi..
2012. jan. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
bennem sem él már érzés iránta ..:/
2012. jan. 4. 00:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem érzek, mert nem is ismerem.
2012. jan. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bennem semmi sincs az anyám számára. 3-an vagyunk testvérek, és miután apámmal elváltak mindig ott hagyott minket a lakásban, ment az éppen aktuális pasija után, és őt istenítette. Azért váltak, mert apám sokat ivott, és verte anyámat, és a végén már minket is. Mindig azzal vádolta, hogy megcsalta, amit soha nem hittünk el neki, de hát még gyerekek voltunk. Anyám válás utáni élete nem éppen az ártatlanságát bizonyítja. De ez mindegy. Ott maradtunk 3-an sokszor heti 1 db 1000Ft-sossal, és osszuk be. Mindig hazudott, egy szavát sem lehetett elhinni. Ha megígért valamit, azt soha nem teljesítette. Ha mondott valamit, annak a fele sem volt igaz. Ráadásul eléggé bután hazudozott, mert sokszor maga sem emlékezett rá, mit is mondott, és az egyik szavával ütötte a másikat. A húgomat lehúzta anyagilag eléggé rendesen, most az öcsémet pumpolja, de remélem megjön neki is az esze hamarosan. Az öcsémet mi neveltük fel a húgommal. Mi etettük, mi ruháztuk. Ha mi nem vettünk meg neki valamit, akkor az nem volt neki. Legyen szó iskolai holmiról, vagy alsógatyáról, vagy akár egy szelet parizerről.

Az unokákkal megy most az így szeretem-úgy szeretem, de velük is csak szóban. Már a 7 éves kicsi lányom is átlát rajta.


Nem vagyok büszke az anyámra, nem szeretem őt, sőt, ha nem lenne az anyám, szóba sem állnék vele. Ezt amúgy meg is mondtam neki én ,is és megmondta a húgom is. Az öcsénket még tudja vakitani sajnos, nem tudom mit ad be neki, de még csak miatta állunk szóba vele, hogy ne tudja teljesen ellehetetleníteni anyagilag. Mert neki a nemzeti bank összvagyona sem lenne elég, annyi kifolyik a kezei közül.

2012. jan. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
második vagyok: haragot akkor, amikor megint azzal jön, hogy imádnom kéne a mostohaapámat, és elbagatellizálja, hogy milyen gyerekkorunk volt mellette. jön is nemsokára (külföldön élek), de nem viseltetek iránta túl nagy érzelmekkel. és, ha otthon vagyok két hétig, mindenbe beleköt.
2012. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!