Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy esne neked ha a párod...

Hogy esne neked ha a párod folyamatosan nem venné fel neked a telefont és bármely idő pontban?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 12:01
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
általában mindig én hívom a nap bármely szakában hívom mindig nehezére esik felvenni a telefont...legyen az reggel,délelőtt,este,délután...sokszor nem veszi fel a telefont pedig mindig akkor hívom amikor tudom hogy nem tanul vagy dolgozik....
2012. jan. 6. 12:02
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
És hányszor próbálod egy nap hívni? Nem az lehet, hogy a hócipője tele van azzal, hogy állandóan telefonálsz? Nem tudom, csak kérdezem, ez csak egy tipp.
2012. jan. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

ma 12:03


napi egyszer szoktam felhívni pár perc erejéig,nem viszem túlzásokba a hívásokat és nem zaklatás...mivel távkapcsolatban élünk szerintem napi egy hívás az nem lehet indok arra hogy ne vegye fel...ezt már sokszor eljátszotta az a helyzet...nem esik jól..és képzeld nem zaklatom...ha napi 8szor hívnám fel akkor zaklatnám..

2012. jan. 6. 12:06
 4/21 A kérdező kommentje:
most mondok egy példát,mondjuk megpróbáltam felhívni 1 órája kb,nem vette fel,most megpróbáltam még egyszer,megint nem vette fel és tudom hogy ma nem dolgozik és nincs különösebb dolga..
2012. jan. 6. 12:08
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Ez valóban nem zaklatás, de mint írtam nem bántásképp kérdeztem, csak ez azért lényeges infó ahhoz, hogy bármit tudjunk tanácsolni. Ha esetleg megpróbálnád első körben, hogy nem telefonálsz? Csak hogy lásd, hiányzol-e neki. Ha nem hív, akkor megbeszélném vele, hogy egy normális párkapcsolatban (főleg, hogy távkapcsolat) teljesen természetesnek kéne lennie, hogy beszéltek telefonon, elvégre az lenne a normális, ha hiányoznátok egymásnak.
2012. jan. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
olyan is volt hogy tudtam hogy aznap nem dolgozik...délelőtt olyan 10 körül,nem vette fel,felhívtam 1 kor akkor sem vette fel,felhívtam 4 kor akkor sem vette fel,felhívtam 6 kor akkor sem vette fel nagy nehezen este 8kor hajlandó volt felvenni...és az nap nem dolgozott és semmi olyan dolga nem volt...most akkor mit gondoljon az ember ha még vissza hívni sem képe hogy ooo bocsi te f.asz látom hogy kerestél...
2012. jan. 6. 12:12
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen volt velem is, meg az előző párommal. Ez is közre játszott abban, hogy szakítottunk.
2012. jan. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

lehet másik nővel van é azért nem viszi fel



mert akármit is csinál legalább annyira felehetné, hogy azt mondja, hogy bocs de most itt vagy itt vagyok majd később vissza hívlak

2012. jan. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 bánomisén ***** válasza:
100%
Ne hívd. Majd észreveszi, hogy nem jelentkezel, és ő fog hívni. Aztán megbeszélhetitek, hogy hogyan is legyen ez a kapcsolattartás, mert valószínűleg neki a mostanival valami gondja van.
2012. jan. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

mert akármit is csinál legalább annyira felehetné, hogy azt mondja, hogy bocs de most itt vagy itt vagyok majd később vissza hívlak



hát ez az...ezt mondom én is,vagy annyi hogy bocsi láttam kerestél és vissza hívna...meg az hogy egyszer nem veszi fel esetleg vagy 2 szer az rendben,3 szor és ráadásul különböző időpontokban...

2012. jan. 6. 12:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!