Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te hogyan definiálnád azt a...

Te hogyan definiálnád azt a szót, hogy "nagyképű"?

Figyelt kérdés
Elég hülye kérdés, hiszem mindenki tudja mit jelent. De te hogyan fogalmaznád meg? Azért kérdezem, mert gyakran mondja rám egy személy, aki szerintem abszolút nincs tisztában a jelentésével, vagy csak lusta átgondolni azt. De nem szeretném megbántani, ezért kérem ki más véleményét is, hogy egy kész definíciót mutathassak be neki. Az interneten hiába keresgéltem, nem sikerült találnom definíciót. Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2012. jan. 8. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
öntelt, beképzelt..
2012. jan. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az önmagában alkotott véleménye a külső belső értékeiről, nincs összhangban a valósággal.
2012. jan. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
olyan ember aki felsőbbrendűnek hiszi magát másoknál, egy egoista, azt hiszi hogy körülötte forog a világ, folyton dicsekedik és azt hiszi bármit megtehet
2012. jan. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ÉN.
2012. jan. 9. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egoista,magát túlzóan nagyra tartó,azt hiszi magáról,hogy mindenkinél szebb,jobb és okosabb
2012. jan. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!