Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kocsmai játékgép függő az...

Kocsmai játékgép függő az anyukám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyukám nem iszik egy csepp alkoholt sem.Viszont a társaság,ismerettség miatt elég sűrűn jár kocsmába.(Barátnőjének a fia ott dolgozik) Sokszor csodálkozom rajta hogy a fizetésből alig van..Nekem is vannak igényeim,és ha hiszitek ha nem én kapok 12.000 ft családi pótlékot, abból minden hónapban 5.000Ftot kapok el.. Amit anyukám meg apukám keres abból nem is kapok.max ha kapok is akkor hébe hóba 500-1000Ftot.

Sokszor veszekedtem anyukámmal hogy ne játékgépezzen,de az utóbbi időbe már le is tagadta hogy játékgépezik.Csak sokszor hallom ahogy apum veszekszik vele hogy már megint elgépezte a pénzünket.Mit tegyek? nem halgat rám..


2012. jan. 11. 14:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz kell fordulnia. Elvonó.
2012. jan. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

nagyon gyorsan állítsátok le, örülj hogy nem hitelből játszik!


ha ez bekövetkezik nagy bajban lesztek miatta!

2012. jan. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
:( nagyon rosszul esik ez nekem...sőt..volt olyan is amikor az egyik barátnőjével gépezte el a pénzünket..nagyon rosz hatással van rá az a nő..az egy éhenkórász..eljácca hogy barátnője anyumnak..lehet zsarolja is anyámat..mert amikor eljön a barátnője akkor mindig ad neki enni.......rendszeresen mindig..........volt hogy hallottam hogy pénzt kunyerált anyámtól..hogy adjál már még egy 500-ast..na akkor beolvastam elég rendesen a nőnek....
2012. jan. 11. 14:18
 4/17 A kérdező kommentje:
Alig várom hogy lerakjam a sulit,és elköltözzek a barátommal..mert most nálunk lakunk együtt. :)
2012. jan. 11. 14:19
 5/17 anonim válasza:
ANYÁDNAK MOND MEG, HOGY A KRVA JÁTÉKGÉPE EGY PÉNZNYELŐ. MATEMATIKAILAG AZ ESÉLYE NYERNI KÖZEL 0 HOSSZÚ TÁVON. MINNÉL TÖBBET DOB BELE, ANNÁL TÖBBET VESZÍT. MOND MEG NEKI, HOGY HA NEM TELJESEN IDIÓTA, ÉS VAN EGY KIS ESZE, AKKOR FELFOGJA, HOGY A MATEMATIKA NEM HAZUDIK!
2012. jan. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
sokmindent mondtam már neki..mindig elkezd velem olyankor veszekedni.... és a legroszabb hogy a tesóim nem laknak ithon,és hiába mondom nekik hogy beszéljenek anyával...ők nem veszik ezt elég komolyan..úgy vannak vele hogy nem az ő pénzüket gépezi mert nekik már külön keresetük van.. :(
2012. jan. 11. 14:22
 7/17 A kérdező kommentje:
nagyon sok a hitelünk... adóságunk..mindig akkor fizeti ki anyum a számlát pl villanyszámla (több havi összegyülve)amikor már jönnek kikötni..akkor kér pár nap haladékot és akkor fizeti ki... :( Pedig egyszerűbb lenne minden hónapban kevesebbet fizetni,mint egyszerre többet.
2012. jan. 11. 14:24
 8/17 anonim válasza:
Nézd én nem tudom mit mondhatnék. Nekem Nagyfater, annak 2 fia is játékgépfüggő(volt) mindannyian külföldön dolgoztak jó pénzért, de mindig belegórták a gépbe. A 2 fiának már van családja, abbahagyták, nagyfater sose fogja. Észérvek nem játszanak, ez függőség. Orvos vagy nem tudom.
2012. jan. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

halgat rám = hallgat rám

eljácca = eljátsza


Babám ezeket jegyezd meg!


Vegyétek el anya pénzének a 90%-át a többit ossza be játékra.

2012. jan. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nem vehetem el a pénzét..az enyémet alig akarja ideadni..nemhogy az övét vegyem el...nem tudom hogy milyen orvoshoz tudnék fordulni.
2012. jan. 11. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!