Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál ha a párod/barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ha a párod/barátnőd/barátod nem venné fel neked a telefont elég sokszor vagy kikapcsolná direkt?

Figyelt kérdés
A napszak bármely szakában hívom soha nem veszi fel,vagy ha igen akkor is nagy hehezzen..hívhatom reggel,délben,délután.este és bármikor...és van olyan hogy nem dolgozik és különösebb dolga nincs nagyon neki és akkor sem veszi fel...csak mondjuk a 4. hívásra..nem zaklatom és nem hívogatom egész nap,de nem tudom miért olyan nagy dolog felvenni azt a telefont..amikor elérem akkor is a lehető legrövidebbre akarja fogni a beszélgetést mintha leakarna rázni..már nem tudom mit gondoljak..olyan is volt pont tegnap hogy direkt kikapcsolta..jó igaz ez nem sokszor fordult elő de akkor is idegesítő..
2012. jan. 12. 15:47
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 tetris ***** válasza:
88%
Oka van annak, ha nem akar veled kommunikálni. Ez aztán bármi jelenthet. De számodra sok jót nem.
2012. jan. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
80%

én pl utálom, ha "csak úgy" hívogatnak, még ha a férjem is az


küldj neki sms-t ha nagyon fontos

2012. jan. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
83%

Én utálom, ha hívogatnak, olyan, mintha ellenőriznének. Márpedig azt nagyon nem szeretem. Ha az érzéseidet meg akarod osztani, ott az sms, amire ha van mit, válaszol, ha nincs, akkor nem.

Így aztán ha véletlenül valami fontos ügyben keresnéd, akkor se fogja felvenni.

2012. jan. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
47%
Sajnálom, én is voltam hasonló helyzetben. Nem szeretnélek elkeseríteni, de valszeg van ami vagy aki fontosabb nálad.
2012. jan. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
17%
Én örülnék, ha nem bírná ilyen sokáig a telefonom egy akkutöltéssel, mégsem hív a párom, mivel nicnsen...
2012. jan. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
82%
Ha látja hogy kerested, akkor visszahív?
2012. jan. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 A kérdező kommentje:
Nos azt most vettem észre hogy kihagytam hogy távkapcsolatról van szó és 2 hetente szoktunk találkozni..szóval nem találkozunk minden nap..ha együtt lennénk minden nap akkor nem hívnám..de így nem hinném hogy olyan nagy gond..
2012. jan. 12. 15:57
 8/67 A kérdező kommentje:

ma 15:57


NEM!!Soha nem hívott vissza...ez a fura

2012. jan. 12. 15:58
 9/67 A kérdező kommentje:

ma 15:53


akkor is utálod amikor van olyan hogy 3 hétig nem látjátok egymást??no comment..

2012. jan. 12. 15:59
 10/67 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk én vagyok olyan, mint a párod.

Nem tudom, lány vagy, vagy fiú, én lány vagyok, de konkrétan megőrülök a napközbeni hívogatásoktól.

Én is rövidre zárom a dolgot, mert más dolgom van, nem ott jár az eszem, hanem a saját dolgaimon, nem szeretem, ha hívogatnak.

Idegesít, nem is tudok rendesen beszélgetni.

Engem ez irritál, és kész!

Találkozunk este, majd elmondja, amit akar.

Nem csak a párom hívogatásai idegesítenek, hanem másoké is.

Dolgozom, el vagyok foglalva, aztán valaki felhív, hogy "Csak azt akartam kérdezni, hogy hogy vagy!"

Hát szerinted el tudom mondani, mikor ezer más dolog van a fejemben?

Nem szeretem ezt a hívogatást én sem.

Ha valami igazán fontos, akkor hívjon, de piti kis semmiségekért ne hívogasson, mert idegesítő.

Nem tudom elhinni, hogy emberek nem bírnak ki egymás nélkül 8-9 órát!

2012. jan. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!