Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rajtam kívül más is, aki...

Van rajtam kívül más is, aki nem képes elfogadni a szüleit, és szó szerint utálja őket?

Figyelt kérdés

Legalábbis anyával vagyok így...

Egyfolytában bánt, és eddig mindig is bántott. Tesómékat soha...csak engem...

Legutóbb az volt, hogy elmondtam a félévi átlagomat, ami 4,7

Erre miután elkezdtünk főzni elrontottam valami apróságot erre ezt mondta: Ha ennyire okosnak hiszed magad, akkor miért nem tudod megcsinálni?!

Nem én hiszem magamról:( csak elmondtam a jegyeimet:(

És ez csak egy dolog...ő ahol tud belém köt és szó szerint csúfol:(

És csodálkozik ha nem szeretem:(

Nagymamámat, viszont anya ként szeretem...és ez kiakaszt, mert lassan ő már nem lesz...és ha meghal, akkor tudom, hogy el fogok menekülni...el fogok tűnni...akár hetekre...hónapokra...

Van így vele más is, hogy utálja a szülei valamelyikét?


2012. jan. 14. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk főleg apám ilyen. Áallandóan mond valami gúnyos megjegyzést, meg megszégyenít mások előtt. Rosszul érzem magam ha egy légtérbe kell vele lennem, vagy ha beszélgetnem kell vele. Anyám is művel néha ilyen dolgokat, de ő kicsit normálisabb.
2012. jan. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

hányéves vagy?><

amugy nemhiszem hogy nem szeretne.

ha nagyon elfajulna a dolog, akkor jobb lesz ha beszélsz vele.. de a szülők olyanok hogy ha nem velünk van bajuk akkoris minket b*szogatnak..

munkahelyi stressz, anyagi gondok stb ?!

2012. jan. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lassan 18 leszek

Jó, elfogadom hogy a meló meg minden, de akkor miért csak engem? És akkor is ha nem is dolgoztak? És akkor is ha éppen csak felkeltem?

2012. jan. 14. 21:54
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Mert irigyek.
2012. jan. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt baratnomeknel volt ez, h az apja szarba se nezte.

De annak az volt az oka, h abban a hitben volt, h sajat gyerek, kozben meg mas csinalta.

2012. jan. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 cirmos macskafül válasza:
Nekem a mufaterom volt ilyen. Nem tudtuk elfogadni egymast, megbeszelni nem tudtam vele /bar ezt javasolnam neked, hogy te probald meg minel elobb/ es evekig tartott. 20~21 eves koromban elkoltoztem es lon csoda azota minden rendben. Segit, tamogat...
2012. jan. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!