Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kétségbe esett feleség 2, a...

Kétségbe esett feleség 2, a teljes történet, hogy mindenki értse és próbáljon rajtunk segíteni, van e még jövőnk?

Figyelt kérdés

Kedvés olvasóm és remélem válaszadóm!


A férjem ingázik két város közt nap, mint nap. A buszon felfigyelt egy hölgyre,aki nálam jóval idősebb. Mindig beszélt róla, hogy ma is láttam, meg egy buszon utazunk reggel és délután, a napokban megtudta a nevét is és ettől teljesen a föld fölött jár. Mindig mondja, hogy mennyire szép és, milyen csinos, amit megcáfolnék, de nem a női irígység miatt!! Van amikor hamarabb végez, de ő mindig ugyanazzal a járattal jön haza, amelyiken az a hölgy van. Már próbáltam vele erről beszélni, de ha elkezdem, akkor eltereli a témát. Van egy 2 éves kislányunk nem szeretném, ha olyan családban nőne fel, ahol azt érezni, hogy a szülei közt nincs minden rendben. Javasoltam a férjemnek, hogy költözzünk külön és gondolkodjon el azon, hogy kitől mit szeretne, de ő nem vevő rá. Ha az eszemre hallgatnék, akkor már régen elmentem volna a gyerekkel, de mivel nagyon szeretem ezért még nem volt bátorságom is lelki erőm ezt megtenni. Már a baráti társaságunk is pedzegette, hogy valami nem oké köztünk, de férjem azt mondta, hogy minden klappol. De ha nem szeret, akkor miért nem mondja meg?

A múltkor sikerült elérnünk a buszt a férjemmel, és ő elkezdett hiszitzni, hogy miért nem a következővel megyünk, mert azon van ő is. Eleinte azt mondta, hogy az egyik muinkatársának tetszik az a nő és a munkatárs kérte meg arra, hogy beszélgessen vele, szóval, hogy valahogy ismerje meg. Nekem csak annyi volt meglepő, hogy folyton róla beszélt, és mén egyszer rákérdeztem, hogy neked nem tetszik véletlenn a nő, azt mondta, hogy nem, de később bevalotta. hogy igen tetszett neki, de erre még a hülye is rájött volna- mondta a férjem. Hát nagyon rosszul érintett, komolyan ha nem tömegközlekedésen utaztunk volna, akko9r én sírógörcsöt kaptam volna. Az intim együttlétek már több, mint egy éve megszüntek, hogy miért?,- mindig fáradt. Mi nem szoktunk beszélgetni, hanem ő beszél a nőről és meg hallgatom, de már megkértem rá, hogy ne beszéljen róla, de nem igazán figyelt oda. Már 2 hte a gyerekkel alszok, többször el akartam költözni, de ő nem akarja, mert szerinte nincs semmi promblémánk. Ha esetleg elmennénk házzassági tanácsadóba, akkor változna valamit az életünk, vagy elválunk és akkor én megyek a gyerekkel jobbra ő meg tovább ábrándozik?


Köszönöm előre is:

Egy kétségbe esett feleség!!


2009. máj. 26. 18:48
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%

Jesszus, ez az ember a porig aláz Téged... Még olvasni is borzalmas volt, amiket írtál.

Az én véleményem az, hogy nem azzal teszel jót a kislányodnak, ha a férjed mellett maradsz, hanem azzal, ha van bátorságod és erőd összeszedni magad, és találni valakit, aki szeret Téged! Biztos vagyok benne, hogy lenne valaki.

De ne hagyd, hogy úgy bánjanak veled, mint a ronggyal, azzal, ha elnézed a disznóságait a férjednek, nem fog jobban kötődni hozzád.

2009. máj. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%

Elsőnek teljesen igaza van.Ez már annál is sokkal rosszabb,mintha megcsal és tagadja.Akkor tagad mert szeret mert nem akar elveszíteni...stb....de így???

Pakolj össze és menjetek,vagy menjen Ő.

Ez nagyon méltatlan és megalázó a számodra,ráadásul már asszisztálsz is hozzá.

2009. máj. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
69%
Lehet h hülye ötlet, de egyszer beszédbe elegyednék a nővel, amikor ninc s af érjed ott, elmondanám neki a helyzetet és kérném, hogy néhány napig másik járatot válasszon :) (ha jó fej sztem a történeted hallatá biztos megérti!)
2009. máj. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
96%

Nem rossz ötlet kedves előttem szóló! :)

Igazából neked kell tudnod, hogy mi a megoldás, én csak a véleményem szeretném elmondani ezzel kapcsolatban.

Nekem is volt egy élettársan, bár csak 2 és fél évig éltünk együtt, akitől eléggel elhidegültem. lassacskán azon kaptam magam, hogy külön szobában alszok, és esténként megbeszéljük a napi dolgainkat és ő egy nőről mesél, aki tetszik neki. Ez ment kb. 2 hónapig. Én meg is mondtam neki, hogy engem nem zavar egészen addig, amíg nem kerültünk egy társaságba és előttem flörtöltek. Nem csaptam hisztit. Megbeszéltük, hogy ennek nincs értelme, külön kell mennünk. Ő nem akart, de én megtettem az első lépéseket és elköltöztem. 1 évig nem találkoztunk, aztán újra összefutottunk és azóta úgy mond barátok vagyunk. Néha tanácsot kérünk egymástól meg ilyenek. Azóta neki és nekem is van családunk és mindketten tudjuk, hogy így a legjobb.

A lényeg az egészben, hogy később nekem elmondta, hogy azért akart velem maradni, mert bár szexuálisan nem kötődtünk egymáshoz, de lelkileg igen. Félt a magánytól, attól, hogy nem lesz aki kitakarítsa a lakást, aki főzzön rá, magyarul kiszolgálja. Nem én kellettem neki, neki más is megtette volna, csak félt, hogy nem talál még egy ilyet. Érted? Egyébként soha nem csalt meg, mindig őszinték voltunk egymáshoz.

Nem lehet, hogy a te férjed is valami más miatt kötődik? Talán a gyerek és az, hogy kiszolgálod. Sajnos a férfiak nagy része nem mer kilépni egy kapcsolatból. Nekem ez a sztori úgy tűnik, mint ha ki akarná provokálni, hogy te hagyd el és ne ő téged, mert talán úgy könnyebb lenne a lelkiismerete. Ez már semmi képp sem kapcsolat ami köztetek van, és hidd el nem is szerelem.

2009. máj. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
96%
A gyermeked lelkinyugalma a legfontosabb. Ezt úgy tudod neki biztositani, ha nagyon nyugodt körülményeket teremtesz neki a FÉRJED NÉLKÜL. Tudom nagyon nehéz döntés, de te a tanácsunkat kérted, és én tapasztalatból mondom.
2009. máj. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
93%
Azonnal hagyd ott!
2009. máj. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
96%
Szia remélem megtaláltalak és te vagy az aki írtál nekem "sos váljak v.ne váljak".Hát igen elolvasva történeted húúúú,nyugodt szívvel hagyd el vissza se nézz...ez tényleg megalázó,hogy szinte nem is titkol semmit ....szemét a végén még taléán ezt is elvárja,hogy jóképet vágjál hozzá...menny és ne nézz vissza. :-)
2009. máj. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
96%
De attól, hogy megkéri a nőt, hogy menjen másik járattal nem változik meg a tény, hogy a férje már nem szereti. Nem a nő a probléma, hanem eleve az, hogy valaki más megtetszett neki. Ha nem ez a nő, akár egy másik is megtetszhetett volna. A férjeddel van a baj és nagyon nagy ez a gond. Megaláz téged, de oly módon, hogy ő észre sem veszi, hogy mennyire a lelkedbe gázol. Én nem akarlak megbántani, de nem tudnám ezt szó nélkül tűrni, elválnék. Nagyon durva a férjed...olyan szekér után kár futni, ami nem vesz fel. Ha menni akar, menjen. Úgy látom, hogy azért lehet veled és azért mondja, hogy nincs gond, mert neki ez az élet ahogy van nagyon kényelmes, de ettől neked még vannak érzéseid. Ez már nem házasság. Arról a nőről áradozik mikor veled van...képzeld el, hogy mennyit gondolhat rá. Hogy tudsz azzal a tudattal élni, hogy mikor veled van, másra gondol? Az ilyen ember menjen a fenébe.
2009. máj. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
96%

Aztamindenit! Nem gondoltam, hogy létezik ilyen ember. És hogy létezik nő, aki ezt hagyja! A legfontosabb a gyereked legyen, neki pedig nem egy megalázott, lelkibeteg, zaklatott és kisírt szemű anya kell, hanem TE. És az nem Te vagy, ugye?

A férjed pedig egy ostoba alak. Ha tényleg ennyire tetszik neki az illető nő, és megosztja veled, vagy ha csak féltékennyé akar tenni. Egyik sem jobb. Én a helyedben úgy raknám ki, mint macskát dolgát végezni.

2009. máj. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
95%
Már tegnap is ezt mondtam, most meg főleg: Hagyd el! Neki baromi kényelmes, hogy családban van és közben másról ábrándozik, de amit Veled tesz, hogy még áradozik is róla, ez már több mint pofátlanság. Megalázó! Mért érdekel, hogy nem akarja, hogy elmenj??? Azét nem akarja mert Neki kényelmes! De Neked nem, úgyhogy szedd össze magad, és menjetek el a gyerekkel, mert ez nem normális állapot! Nem kell semmiféle tanácsadásra menni, ez a helyzet nem normális dolog!
2009. máj. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!