Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem egy évvel ezelőtt...

A férjem egy évvel ezelőtt "összejött" egy nővel akivel állítása szerint nem feküdt le. Én ezt elhittem neki, de most, ennyi idő után úgy érzem, hogy ebben is hazudott?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi váltotta ki bennem ezt az érzést,hisz már ezerszer megbeszéltük a történteket,megbocsájtottam neki,de most valamiért az érzéseim azt súgják,hogy biztos lefeküdt vele csak azt már nem meri elmondani.

Talán azért van ez az érzés mert azóta is egy munkahelyen dolgoznak?

Hogyan deríthetném ki hogy valóban jók-e a megérzéseim?Vagy ez már örök titok marad?


2012. jan. 18. 12:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Megcsalt. Ha összejött valakivel és be kell vallani, akkor bizony ott baj van. Azt nem vallotta volna be, hogy szimplán szimpatizál a kolleginával, mert azon nincs mit. De amúgy, ha nem feküdt volna le vele, mármint AZ nem történt meg, de az összes többi igen, hát az sem jobb.
2012. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Azt szokták megmondani hogy a női megérzések mindig igazak. Főleg az ilyesfajta. Nem ismerem a férjedet, de én így kivülállóként nem hiszek neki. Én már azt nem bocsájtottam meg a páromnak mikor találtam egy igen érdekes sms-t a telójába, miszerint de jó lenne ha farkát bekapná a kedves volt neje.

22/L

2012. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az ember néha szenved a bizonytalanságban, mert lehet jók a megérzései. Lehet, hogy igen lehet, hogy nem tette meg. Ha már megbocsájtottál,akkor ne kutakodj. Vagy még mindig azt érzed, hogy együtt vannak?
2012. jan. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha már megbeszéltétek, és (állításod szerint) megbocsátottál neki, akkor mégis miért eszed magad rajta? Próbálj meg túllépni rajta, ha már azt mondod, hogy elsimítottátok a dolgot.


Az más kérdés, hogy abban bízol-e, hogy máskor nem teszi-e meg ugyanezt.


Mellesleg, ha már azt mondod, hogy "összejött vele, de nem feküdtek le", akkor definiáld már légyszi az "összejövést", mint fogalmat...

2012. jan. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ha úgy döntöttél megbocsájtasz neki, akkor ez már mindegy szerintem. Nyilván jó tudni mi is zajlik, zajlott körülöttünk, de ha újra megpróbáljátok a közös életet ezt már kár felhánytorgatni.

Nem lenne neked semmivel sem jobb ha kiderülne, hogy mégis volt szex. Igyekezz ezen a kérdésen túllépni, hisz ez már nem fog kiderülni szerintem.

2012. jan. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Inkább azt döntsd el, mit tennél, ha mégis beigazolódna a feltevésed? Megbocsátanád, vagy elhagynád?

Különben a pasik mind ilyenek. Állítólag a túlvilágon az orrukra húzzák, akit kihagytak. Ezért megy a hajtás. Meg azért, mert jó.

2012. jan. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Jól megvagytok?? Nincs vita?? Akkor hallgass rám.Amit nem tudsz az nem fáj.Akkor ne erőltesd a dolgot,és hagyd az egészet a fenébe.

Tudom miről beszélek.6 évvel ezelőtt a párom összebarátkozott a külföldi vendégdolgozókkal.6 hónapon keresztül csak ők léteztek.Kimaradt éjszakák,állandó bulik.Végig az volt az érzésem hogy volt nő is a dologban,de tagadta.Amikor hazamentek a külföldiek,kapott levelet tőlük.Szinte mindenki írt neki,Nők is.AZ egyik nőnek a levelét olvastam.(tudok egy kicsit oroszul,így értettem mit írt) Nagyjából megírta,hogy nagyon hiányzik neki,és szereti,és csodás hónapok voltak..Bár a férfiak is írták hogy hihetetlenül jól érezték magukat Magyarországon,és jó bulik voltak stb..De a nő levél még erősebb érzést adott,hogy volt köztük más is..Éveken át bizonygatta,hogy semmi nem volt köztük..Elhittem..

Alig 1-2 éve szoba kerültek az külföldiek..Akkor el is mondtam,hogy az volt az érzésem,hogy egyik lánnyal több volt mint egy haveri kapcsolat.Mondtam,hogy már elmondhatja ha igen,mert nem oszt-nem szoroz..De akkor is azt mondta hogy senkivel nem kavart..Elhiszem,és úgy vagyok vele,hogy soha többé nem is foglalkozom vele.Amiről nem tudok az nem fáj..

2012. jan. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem egy pasi, ha összejön egy nővel, nem sörözni és nagyokat beszélgetni jön össze. Kell ott másnak is lenni. Ilyen nincs, hogy nem fekszik le vele. Akkor miért jött össze a nővel? Szerintem is megcsalt. Sajnos.
2012. jan. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Az összejövés alatt azt értem,hogy csókok,sms,hosszú-hosszú beszélgetések.....stb.

Nem gondolom,hogy még mindig együtt lennének,bár a bizalmam már nulla.Valószínüleg azért nem tudom elfelejteni ezt az egészet mert egy munkahelyen dolgoznak.

Mostanában egyre többet jut eszembe,hogy olyan furcsa volt a szex is meg a csók is még akkor.....talán ezért gondolom,hogy mégis lefeküdt vele.Vagy viselkedhet valaki máshogyan csak azért mert lelkiekben nem azzal van akivel szeretne?

2012. jan. 18. 12:40
 10/19 anonim ***** válasza:

Nekem is hihetetlennek tűnik a szitu. Azért fura, mert sajnos a világ nem így működik manapság és szinte minden a szex meg a testiség körül forog. A hosszú beszélgetések és a csók is csak ennek nyitánya.

Én a helyedben rákérdeznék megint, mert amint látom csak nem tudtad ezt az egészet lenyelni (érthető módon).

2012. jan. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!