Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszélhetném le a...

Hogyan beszélhetném le a testvéremet a szolizásról?

Figyelt kérdés
Nagyon sok anyajegye van, és féltem őt. Heti 2x akar szoliba járni.. 21 éves.
2012. jan. 19. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát... jó kérdés, szerintem egy bőrgyógyásszal kéne konzultálnia, mert Te "csak" a tesója vagy, nem lesz elég tekintélyed. Ha egy bőrgyógyász mondja neki, hogy súlyos következményei lehetnek, akkor talán komolyabban veszi. Ha sok az anyajegye, azt egyébként is évente meg kell mutatni orvosnak, hogy megvizsgálja, nem változik-e valamelyik rossz irányba.
2012. jan. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ugy tudom a nagy anyajegyeket le kell takarni szolinál. de ha sok van neki akkor egyáltalán nem tesz jot neki. az a baj hogy mindenki a maga kárán tanul,és ha ö bemeséli magának hogy neki ez igy jo akkor majd csak akkor fog gondolkodni ha már baj van.ugyanugy ahogy a derék kilogos tinik télen. hiába szolsz rájuk hogy nem lesz jo vége ha igy mászkálnak kiröhögnek. aztán 20 év mulva meg kinlodhatnak veseproblémával...
2012. jan. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne lebeszélni akard, inkább próbáld rávenni, hogy menjen el bőrgyógyászhoz, vele konzultáljon erről.

A heti 2* szoli még kevés anyajeggyel is nagyon sok. Én kéthetente 1* járok, látszik, hogy van színem, de nem vagyok narancssárga.

2012. jan. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, hogy sok anyajegyem van, ezért elmentem bőrgyógyászhoz megnézetni őket. Azt mondta, hogy összesen 3 anyajegyem van, a többi csak pigmentfolt, amikből soha nem fog anyajegy kialakulni, az igazi anyajegyeim meg szép szabályosak, de azért figyeljem őket. Én is heti kétszer járok szoliba, és én sem vagyok narancssárga, csak egészségesen barna (nem extra szuper turbóba járok, hanem EU csöves 0.3-as csokiba). Küldd el tesód bőrgyógyászhoz, lehet hogy nála is ez a helyzet, mint nálam, viszont a bőrgyógyászra jobban fog hallgatni a szolival kapcsolatban, mint rád. 18/L
2012. jan. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!