Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az amiért a leghálásabbak...

Mi az amiért a leghálásabbak vagytok az életben/vagy amire a legbüszkébbek vagytok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
A jó eszem és magas intelligenciám, ugyanakkor ez okozza a legnagyobb problémáimat is.
2012. jan. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

A leghálásabb azért vagyok,mert apám egymaga férfi létére felnevelt 3 lány gyereket.

A legbüszkébb a fiamra vagyok,aki 20 évesen sokkal többet elért az életben mint amiről én valaha is álmodhattam volna.

2012. jan. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

hálás vagyok a szüleimért, és azért hogy szeretetben felneveltek :)És hálás vagyok a sorsnak a barátnőmért, remélem még tartogat a számunkra egyet s mást :)

büszke vagyok az eddig elért iskolai eredményeimre :)

2012. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Remélem az én barátom is így gondolja. Ahogy az utolsó is írta.:) Én hálás vagyok a életnek hogy megszülethettem, a szüleimnek hogy felneveltek, szeretetben, boldogságban, és a mai napig támogatnak, hálás vagyok az életnek hogy egészséges vagyok, a nagyszüleimnek, szüleimnek hogy gyerekkoromban sokmindenre tanítottak, hogy sokat kirándultunk, hálás vagyok azért hogy azt tanulhatok amit szeretek és azzal élek akit szeretek. Hálás vagyok hogy egy ilyen jó barátom van és szeret, és én is remélem hogy tartogat nekünk még sokmindent az élet:)
2012. jan. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%

A leghálásabb Allahnak vagyok a hitemért, a vallásomért.

Legbüszkébb pedig a szüleimre és a férjemre.

2012. jan. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hálás vagyok a szüleimnek, hogy felneveltek, és Anyukámnak, hogy nem hagyta, hogy szétcsússzak Apukám halála után. Hálás vagyok a Bátyámnak, mert csodálatos testvér.


Büszke vagyok a tanulmányi eredményeimre, és arra, hogy végre ki tudtam lépni egy nagyon rossz kapcsolatból.

2012. jan. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Legbüszkébb a feleségemre,kisfiamra, és a szüleimre, hogy felneveltek.

Ugyanezekért hálás is vagyok, illetve a munkámért, boldog életemért.

25/F

2012. jan. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Az eszemre.

Van, akit a sors különleges szépséggel, vagy művészlélekkel áld meg, a szerencsésebbeknek mindből maximum jut, én simán csak okos vagyok :)

A családom szerint dramatizálok és igenis szép vagyok, én nem így gondolom, de örülök, hogy jó eszem van, és hogy a tudásvágy a függőségem :)

2012. jan. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindenért hálás vagyok. Azért, hogy anyukám egy jó embert nevelt belőlem. A két kis tesómért, akik tündéri gyerekek. Hálás vagy a nagyszüleimért és egyben büszke is rájuk, hisz 11 évesen pottyantam a családba, és elfogadtak, rengeteget segítettek nekem eddig is, és soha nem érzékeltették velem, hogy fogadott unokájuk vagyok. Hálás vagyok, hogy a sors közbe szólt, hogy ne tegyek kárt magamban. Rá fél évre megismertem a barátomat, akivel lassan két éve leszünk együtt. Hálás és büszke is vagyok rá, hogy mindig mellettem áll/állt, s együtt tervezhetjük a jövőt. Örülök neki, hogy együtt élünk.
2012. jan. 23. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hálás a szüleimnek és nagyszüleimnek vagyok, mert mindig támogattak és felneveltek. Büszke saját magamra vagyok, mert szerintem jó ember lettem és minden húzósabb helyzetben meg tudom látni a pozitívat. A nyelvvizsgámért és a diplomámért is büszke vagyok még. :)

De a legnyagobb hálával a Jóistennek tartozom, amiért vezet az utamon.

23N

2012. jan. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!