Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ahogy érzek vagy...

Normális ahogy érzek vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Amikor a barátommal megismerkedtem, mástól tudtam meg, hogy a barátom egyik legjobb lánybarátjába sokáig szerelmes volt. Úgy voltam ezzel, hogy nem foglalkozom ezzel, hisz elmúlt, velem van :)

Első probléma a csajjal: a barátom elejtette, hogy valaki tartozik neki 100 ezer forinttal, de mikor rákérdeztem hogy ki, terelt. Oké, megértettem, a pénzügyei nem tartoznak rám. Pár héttel később egy a csajtól kapott sms "buktatta" le, mert a csaj írt a barátomnak, h mikor lenne jó talizni, mert meg tudja adni a kölcsönt. Ekkor tudtam meg h neki adott pénzt...

Úgy éreztem magam mint akit pofon vágtak! Pont neki? Mi van köztük, hogy nem tudhattam róla? Miért titkolta? Egy évig voltam altatva, közben a csaj annyit költekezett amennyit nem szégyellt, de a tartozást csak egy év után adta meg.

Többi problémám: egyszerűen idegesít, nem tudok rá máshogy nézni, mint egy pénzéhes szajhára, bőven a 20-as évei közepén jár, de neki még mindig a buli és a lerészegedés a legfontosabb, elmondta hogy a barátját csak kihasználja, mert nem akar hozzámenni feleségül. Az egyik barátnőjével is csak azért megy bulizni, mert van kocsija és pénze kifizetni a piákat.

Irritál mert nyávog, mindenben ő akar lenni az első.

Ennek ellenére a párom egyik legjbb barátnője, pedig nem értem miért nem nyílt még ki a szeme, hogy viselkedik, királynőnek, hercegnőnek hivatja magát. Ha pedig a barátommal egyszer-egyszer kihagyjuk a kötelező bulikat, már nyugdíjasak vagyunk.

Van/volt már olyan személy az életetekben, akinek már a jelenléte is irritál? És ha megszólal, a falra másznál? Ez nem féltékenység, mert az elején még jóban voltam vele, el tudtunk beszélgetni, de most már máshogy nézem a dolgokat.


Köszönöm ha válaszoltok. 23L


2012. jan. 23. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem téged csak azért irritál ez a lány, mert féltékeny vagy rá. Én nem értem minek kell gyűlölködni, megadta a pénzt és kész. Az az ő dolga mire költi, mit csinál, nem a te dolgod. Nem kötelező ezzel a lánnyal szóbaállni. A pároddal meg beszéld meg ezt a dolgot, ha ennyire zavar.
2012. jan. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Tyű, hát irigyellek,h te ennyire bírod, én jobban túlreagálnám. Szerintem ez természetes,h így érzel.
2012. jan. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Tulreagálod.A párod kölcsönadott neki,visszaadta,kb ennyi a történet.Az hogy te utálod a te bajod.Ha gyerekkori barátok akkor gondolom a párod ismeri rendesen őt és igy fogadta el.
2012. jan. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2. válaszoló! Te hogy reagálnál?:)
2012. jan. 23. 09:12
 5/8 A kérdező kommentje:
A barátom is már a kölcsön óta más szemmel néz rá, szánalmasnak tartja többek között emiatt, de úgy van vele, hogy amíg nem árt neki, nincs különösebb baja vele. A megadás úgy történt, h a csaj már több mint fél éve ígérgette a páromnak a pénzt. Egyébként ez a pénz hiányzott a nyaralásunkhoz...
2012. jan. 23. 09:17
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Párod egy hülye, ha ilyen pitsával barátkozik. Egyáltalán nem reagáltad túl. A végén még természetben fogja felajánlani a törlesztést, mert annyira nincs pénze, figyeld meg.


29/F

2012. jan. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

Tegnap kiírtad már egyszer.

Ott 90.000 forint volt és az exnője. Kár, hogy nem találom a kérdést...

2012. jan. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
a baratod azert nem mondta el hogy ki kert kolcson mert tudta hogy hogy reagalnal. a tobbi dolog meg egyszeruen feltekenyseg, csak te sem akarod belatni, utalod mivel a baratod szerelmes volt bele, es azt hiszed hogy ez megint megtortenhet es a csaj elveszi toled a parod.
2012. jan. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!