Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez milyen házasság?

Szerintetek ez milyen házasság?

Figyelt kérdés

Férjemmel 10éve vagyunk együtt,én majdnem 30 a férjem kicsivel több.A kapcsolatunk elején megvolt a lila köd és társai de ez idővel alábbhagyott.Problémák jöttek sorban amit igyekeztünk átvészelni valahogy.

Soha nem voltunk külön,nem voltak ajtócsapkodós veszekedéseink sem.

A lányunk születésével lett teljes a az életünk,de mintha már nem közös életünk lenne,mindketten a lányunkra koncetrálunk 100%san és közben azt sem tudom hol vagyunk mi,mint házaspár.Élünk egymás mellet mint lakótásak,akik között sexuális kapcsolat van,nincsenek nagy érzelmi kitörések,igaz nem is vitázunk gyakran.Olyanok vagyunk kb mint egy nyugdijas házaspár.Nemigazán tudom eldönteni hogy magát a páromat szeretem vagy azt szeretem hogy család vagyunk és látom hogy szereti a lányunkat,és ezért.

Vajon le lehet élni igy egy életet?Ha nincs itthon a gyerek akkor minden a régi,ujra egymásra találunk,igaz nem ugy mint rég de akkor érzem azt hogy szeretem.


2012. jan. 23. 09:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Több időt kéne kettesben töltenetek, közös programokat szervezni. Amúgy meg szerintem normális hogy ha a gyerek ott van akkor ő az első.
2012. jan. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

Átlagos.


De tehetnétek érte sokkal többet.

2012. jan. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%

Borzalmas. Nem értem hol a probléma. Sok időd van gondolkodni ugye?


Nem tudom honnan veszik az emberek, hogy még 50 év házasság után is dúlni fog a szerelem.


Amúgy inkább azon gondolkozz, hogy milyen közös programot csináljatok legközelebb a férjeddel. A szerelem idővel átalakul más minőségbe, de azt attól még ugyanolyan jó, sőt.


[link]



Olvad el. Van szenvedélyes szerelem meg társszerelem. Persze ezek képesek átalakulni is egymásba. Attól még a kapcsolatot gondozni kell.


Üdv,

2012. jan. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

Sok ember szeretne ilyen házasságot, amilyen nektek van. Én is úgy gondolom, hogy túl sokat agyalsz. Ha nincs gond, kreálunk magunknak.


Gyereketek van, hogy is eshetnétek egymásnak a konyhában, amikor csak jólesik?

Szeretitek egymást, nyugi van, van egy egészséges gyereketek, akivel mindketten foglalkoztok. Mit szeretnél még? Én speciel örülnék, ha a majdani férjemmel ilyen lenne a viszonyunk, mert egy ilyen kapcsolat hiányosságait közös erővel kiküszöbölhetitek.

2012. jan. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Néha menjentek el kettesben, sétálni, vagy ha megoldható, 1-2 napra "nyaralni". Attól még a legfontosabb kincs a gyerek, de nagyon frissítő lenne a kettőtök kapcsolatára..
2012. jan. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

A kapcsolat olyan lesz, amennyit rászántok.


A közös programok sokat segítenek. A szerelmet meg szerintem nem kell mindig "érezni". (szerintem)

2012. jan. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk ugyanez van, pedig holnap leszünk féléves házasok!! Nagyon szeretjük egymást, én hoztam a házasságunkba egy 7 éves kislányt, ő az első vele foglalkozunk, amikor elviszi az apukája, akkor igyekszünk csak egymásra koncentrálni és minden pillanat ünnep! Azt javaslom, próbáljatok meg havonta egy napot, kettesben tölteni, addig nagymama vigyázhat a gyermekre, és fel fogtok töltődni érzelmileg. Ez nagyon is kellene minden házaspárnak!
2012. jan. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem havi egy nap elég kevés. 2-3 ha belefér, az már valami!
2012. jan. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%
hol itt a probléma? Teljesen idilli az egséz és természetes. Majd csökken a koncentrálás idővel. Nekünk 10 éves házasként 2 fiónk van és mi is rájuk koncentrálunk.. igaz adunk időt kettesben magunknak is. Ha ez utobbi hiányzik akkor kertsetek rá alkalmakat.
2012. jan. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
48%
Remélem ez az utolsó hozzászólás csak vicc volt...ha egy házasság már idáig elfajult, el kellene válni...
2012. jan. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!