Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen?

Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnék arról leszokni, hogy sokat gondolok a rokonaimra, ismerőseimre? Ők meg rám nem.

Ez már többször kiderült, észrevettem. Magamon is, pld sokszor beszélgetünk a párommal, hogy melyik rokonnal, ismerőssel mi van. Nálatok ez hogyan van? Mért van bennem vajon ez a késztetés, hogy gondoljak rájuk, hogy vajon mi lehet velük? Még nem jöttem rá, ezért érdeklődöm tapasztalatokról.

Olyanokból gondolom ezt, hogy születettek gyerekeim, de rám se nyitották az ajtót. Van egy komoly betegségem, de mikor megtudták se nagyon érdeklődnek róla, hogy hogy vagyok ezzel kapcsolatban. Ha velük van valami fontos, nagysokára tudom meg, azt se tőlük. Emailre, sms-re nem reagálnak, ha felveszik a telót, akkor néhány perc felszínes beszélgetés...

Nem értem, hogy ezek ellenére miért érdeklődöm és foglalkoztat, hogy mi van az ilyen rokonaimmal, ismerőseimmel, régi osztálytársakkal vagy kollégákkal.

Ez nem normális?

Nem vagyok bunkó, elég figyelmes vagyok.

Csak már magányosnak érzem magam ezektől és félek az emberektől.


2012. jan. 23. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam vele.Évekig felém sem néztek.Mindig én írtam ünnepek alkalmával képeslapokat,évente egyszer leutaztam vidékre,hogy meglátogassam őket.Fogadtak,de láttam,nem szívből..Amikor már több év után egyik sem írt vissza egy karácsonyi vagy húsvéti képeslapot leálltam vele,és nem foglalkoztam többé velük..

DE!

Amióta internet van,és van iwiw meg facebook,az első hogy bejelöltek.De utána évekig megint semmi.Se egy hogy vagy,mi újság van veled kérdés..

6 éve külföldön élek.Most vettük észre a párommal,hogy egyre több rokon ír rám,és lelkesen érdeklődnek felőlem..

Már várom mikor bökik ki,hogy segítsek nekik hogy ők is kint dolgozhassanak...

2012. jan. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért kell ennyiszer kiírni: Családi kapcsolatok, megjelenő oldal, 9 témával lejjebb már feltetted ezt a kérdést.
2012. jan. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez már nem ez a világ, ahol ez természetes.

Másrészt nálad ok lehet a félelem az emberi kapcsolatok elvesztésétől. Ezért szinte ráakaszkodsz másokra, amit nem tolerálnak. Keress barátnőket, akik hozzád hasonlóak.

2012. jan. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Minden órában felteszed a kérdést???

2012. jan. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem ebbe a topikba írtam ki a kérdést, hanem egy másikba....nem minden topikot olvas mindenki....nem tudom, hogy miért került áthúzásra ebbe a topikba újra...

Köszönöm a válaszokat!

2012. jan. 23. 20:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!