Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az és mire értik,...

Mit jelent az és mire értik, hogy MEGFOJT VALAKIT A SZERELMÉVEL, SZERETETÉVEL?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem a páromat, szinte rajongásig és félek, hogy egyszer ezt mondja nekem.


Ezért szeretném, ha elmondanátok ezt mikor mire értik és hogyan lehet ezt elkerülni?


Nem vagyok féltékenykedő (nem is ad rá okot) és bárhova elmehet ahányszor csak akar (bár nem él ezzel olyan gyakran és hamar hazajön) és igyekszem mindig a kedvében járni, de ha hazajön gyakran ölelgetem, simogatom, szeretgetem. Én ilyen vagyok, azt mondja ez neki nem terhes és jól is esik neki.


2012. jan. 23. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

-ha éjjel nappal a nyakán lógsz.

-ha elmenne a barátaival sörözni,de te mögötte lihegsz

- ha leülne tévézni,de te már bújsz hozzá,és muszáj,hogy hozzáérj

- ha 5 perc magányos időt sem hagysz neki

- ha túl "nyálas" vagy vele.Pl: ismered azt a reklámot amikor egy nő és egy férfi telefonálnak::

-szeretlek

- nem én szeretlek

- nem,én jobban szeretlek

- de én nagyon-nagyon szeretlek

-én nagyon.nagyon.nagyon szeretlek stb.--(körülöttük már mindenki idegbajt kap..

- ha nincs magánélete a párodnak,mert minden idejét beosztod magadra..

2012. jan. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én örülnék, ha ilyen barátnőm lenne...
2012. jan. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindenkinél mást jelent szerintem.Ha nektek igy jó nem kell félned,ne másokhoz hasonlist magad.


Pl.Mi párommal minden nap találkoztunk mikor jártunk,nem fojtottuk meg egymást igy éreztük jól magunkat.


Az öcsémnél ha heti 3alkalomnál többször van a barátnője azt mondja nem birja ugy érzi ráakaszkodik megfojtja a szerelmével.

2012. jan. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elsőt kiegészíteném:


ha napi több sms-t telefont kap tőled értelmetlenül. (Nem, annak nincs értelme, hogy 24. alkalommal is közöld, hogy szereted.)

Ha kiköveteled, hogy bókoljon, vagy ha Te körüludvarlod, amikor épp nincs is rá szüksége.


Nekem ebbe a kategóriába tartozik még az is, ha nyilvános helyen nagyon látványos szenvedélyes szerelmi jeleneteket akarna rendezni, vagyis a puszi.ölelés belefér, de ne taperoljon, nyalogasson, sugdosson egyvégtében, ha épp nem kettesben vagyunk.

2012. jan. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te nem az a kategória vagy.

Alapvetően a féltékenykedés és a másik idejének beosztása, nulla magánélet engedélyezése, a mindent együtt csinálás a megfojtás.

Ellenben ha együtt vagytok, és a figyelmed felé fordul, az csak jó.

2012. jan. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem ezt akkor mondta, amikor folyton a nyakán lógtam, mindig csókra/puszira/szeretgetésre vágytam tőle. majd' lesült a pofámról a bőr, amikor közölte, h vegyek egy kicsit vissza, mert megfojtom a szerelmemmel... pedig én csak az otthonról hozott példát követve szerettem. nem tudtam, hogy ez működik máshogy is, hiszen a szüleim 20 év házasság után is imádják egymást, és képesek úgy viselkedni, mint két tini, vagy nem is tudom:)

azóta eltelt pár hónap, én visszavettem, megtaláltam az arany középutat, szóval már nem lógok rajta, de szerintem pont eleget törődök vele.

úgyhogy most azért rinyál, mert ugyan mi történt velem, h nem szeretgetem annyit, talán már nem is érzek ugyanúgy...

2012. márc. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bár régi kérdés, de sztem tök aranyos amit a kérdező csinál.. másrészt ez is egy olyan kérdés sztem, kinek mi az igénye, kinek mi tetszik:)
2015. aug. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!