Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Depressziós lett a feleségem,...

Depressziós lett a feleségem, lusta, egész nap csak TV-t néz és pókerezik. Tavaly megszünt a munkahelye, azóta ilyen. Hogy tudnék segíteni rajta?

Figyelt kérdés
Már nem is figyel az öltözködésére, és mintha kezdene elbutulni. Én még szeretem, de egyre nehezebb így élni, hogy mindent én csinálok és még 12 órában dolgozom is.
2012. jan. 23. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

JAJ! (hasonlóban vagyok!csak, mint feleség)

Ezerrel keress állást, Te--> neki!! mert ez valóban depr. és az egyik tünete, hogy leáll, ő nem keres, max kibúvót!! Te keress, és írjatok együtt rá jelentkezést!!!!

Kívánom, mielőbb sikerüljön!!

2012. jan. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzővel, neked kell segíteni, ne várj arra, hogy majd magától talpra áll, mert úgy néz ki,ő feladta. Lelkesítsd,bíztasd, nézz szét te is munkaügyben!A depresszió miatti "butaság",feledékenység a betegséggel együtt múlik!
2012. jan. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Hadd pókerezzen, ha ügyesen csinálja, többet kereshet vele, mint egy melóhelyen :)
2012. jan. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem úgy tudsz neki a legtöbbet segíteni, ha kizökkenteted a mindennapokból. Mondjuk csináljatok közös programot, amire kiöltözhet, kisminkelheti magát. Nem muszáj mondjuk az Operabálra elvinni, elég lehet egy kellemes séta, vagy egy vacsora, ha belefér a családi költségvetésetekbe. Javaslom keressetek fel egy munkavállalási tanácsadót, aki segít neki új önéletrajzot írni, álláskeresési technikáit javítja.
2012. jan. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%
Fenyegesd meg, hogy ha ezt folytatja, elviszed a vágóhídra.
2012. jan. 24. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!