Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha a fiadnak...

Mit szólnál ha a fiadnak sokkal (15-20 évvel) fiatalabb barátnője lenne?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem 20 év felett már nemigazán érdemes beleszólni egy fiatalember ügyeibe nők terén. Még ha otthon is él a szüleivel, akkor se. Azért írtam a 20-at, mert már akkor se illik, afelett pedig végképp nem.
2012. jan. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Meglepődnék, de ha a lány 18 feletti, akkor az ő dolguk...
2012. jan. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Egy szülőnek nincs sok köze a gyereke kapcsolataihoz, főleg nem ilyen idősen. Én nem is beszélek a kapcsolataimról a szüleimnek 20 éves korom óta, külön élek, semmi közük hozzá.
2012. jan. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát, azért, ha a 18 éves fiúnak 15 évvel fiatalabb "barátnője" lenne annak szerintem nem örülne senki...


Ettől eltekintve, ha mindketten nagykorúak, és a barátnő normális, akkor nem kellene izgulni.


Ha meg nem "normális", akkor beleszólni akkor sem tudsz nagyon a dologba...

2012. jan. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Ha neki így jó, ám legyenek boldogok. Ő szeretgeti, nem neked kell a nőt szeretned. Inkább ne folyj bele a viszonyukba, hagyd őket élni!
2012. jan. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Semmit. Örülj inkább az ő boldogságuknak.
2012. jan. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

Kérdés hogy hány évesek?

Ha mindkettő nagykorú, akkor sok boldogságot!

2012. jan. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Gondolom felnőtt férfiról és felnőtt nőről van szó. Az ég világon semmi köze hozzá senkinek. Én például fiatal, de felnőtt nő vagyok és csak az idősebb férfiakkal tudok kapcsolatot elképzelni. Hülyét is kapnék, ha mindenki beleszólna az életembe. Nem is mondanám el a szüleimnek, semmi közük a párválasztásomhoz. Ha 18 alatti lennék azt mondanám oké, elvégre nagyon nem nőttem még fel, de felnőttként hadd én válasszam ki azt az embert, akivel le szeretném élni az életemet.
2012. jan. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Semmit, ő dolga, izgalmasak az érett nők. Ha viszont azzal jönne, hogy feleségül is akarja venni, hát akkor már vakaródznék. De még ez is az ő dolga. Elmondanám a véleményem, hogy nem értek egyet a dologgal hosszú távon, de a döntés akkor is az övé. Ő vállalja a felelősséget is.
2012. jan. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó! egy 20 évvel fiatalabb nő mitől érettebb? Kinél?
2012. jan. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!