Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme az...

Szerintetek van értelme az életnek?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni,hogy van e értelme úgy az életnek,hogy az embernek vannak céljai és álmai,de azokat nem sikerül megvalósítania,mert a sors nem akarja,vagy saját maga szúrja el az életét,vagy valaki más teszi tönkre.És hogy van e értelme úgy egy életnek,hogy az ember 0-24-ig küzd éveken keresztül azért,hogy jobb életet teremtsen magának,de nem sikerül,hiába töri össze magát.Nem akarok öngyilkos lenni,mielőtt bárki ezt feltételezné,csak egy kicsit kiábrándultam és nem tudok hinni.22l
2012. jan. 27. 19:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Valahogy én is így vagyok..31/F Kicsit kezd elegem lenni..
2012. jan. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
88%
fáradt vagy, fel kell töltődni. Csinálj vmit, amit szeretsz. Fess egy képet
2012. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

A legrosszabb amit tehetsz, hogy sopánkodsz és a sorsra "kened" hogy szar az életed. Vannak hullámvölgyek. Én már megjártam a poklot is, 19 évesen több minden borzalmon átmentem, mint más 50 éves akit ismerek. Most 20 éves vagyok. Született egy kisfiam és úgy érzem minden a helyére került. Problémáim még mindig vannak, de úgy érzem már van miért élnem, küzdenem.

Hidd el te is túl leszel ezen és lesz olyan az életedben amire azt mondod, igen ezért érdemes élni! :)

2012. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
próbálj meg kisebb,reális célokat kitűzni magad elé, és így apró de sikeres lépésekben haladni a nagy célod felé. így nem kudarcok sora fog érni és sikeresebbnek fogod érezni magad,mindig lesz kedved nekivágni az új feladatnak!
2012. jan. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell keményen küzdeni csak okosan élni az életet és a pattanókra lecsapni ha jön egy jó lehetőség..

hogy mondja neked egy nagyon jó pl-t,van egy ismerősöm éveken keresztül küzdött a piával és a droggal pont azért mert sehol nem tudott érvényesülni és elege lett..hiába próbálkozott mindenhol falakba ütközött..egyszer csak betoppant egy lány az életében aki jó kapcsolatot ápolt a svájci rokonaival...egyszer csak jött egy hívás hogy a srácot és a barátnőjét felvették egy munkahelyre ahol együtt dolgozhatnak és még a szállást is állják neki..havi majdnem 1 millió forintot keres,3 éve dolgozik ott és mondhatom azt hogy már milliomos...és olyan élete van amiről még álmodni sem mert..ez csak egy pl volt ami igaz..de a szerencse bármikor beköszönthet az ajtón és általában mindig akkor amikor nem számítasz rá,ha görcsösen próbálkozol akkor soha nem fog össze jönni,legyél nyitott és élvezd az életet a lehetőségekhez képest az apró dolgokban is lásd meg a szépet és a jót és előbb utóbb akkor megtalál a szerencse amikor nem is számítasz rá!sok sikert és fel a fejjel mert mindenkinek megjön a szerencse elöbb vagy utóbb!

2012. jan. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémnek van.


A céljaiddal az lehet a probléma, hogy vagy irreálisak a célok, vagy rosszul akarod elérni őket. Gondold át, és vagy tűzz ki új célokat, vagy próbálj meg más úton eljutni a régi célig.

2012. jan. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Nincs értelme. Nem tudom...de úgy tűnik, hogy a 20 és 40 közöttiek legnagyobb része ugyanezt a kiábrándultságot,és hiábavaló küzdést érzi.
2012. jan. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!És most sorban reagálok:20:02 nekem most a feltöltődést ez az oldal jelenti.A hobbim a novellaírás,imádom,ebben látom a jövőmet és nagyon érdekel az irodalom.De ezt akkor tudom művelni,amikor nem vagyok magam alatt,hanem úgy ahogy rendben vannak a dolgaim.Hát sajnos ez most pont nem az:(
2012. jan. 27. 20:16
 9/33 A kérdező kommentje:
Másik 20:02 Ebben osztozok,a pokolban már nekem is részem volt,17 éves koromban tönkrement az életem és nagyon remélem,hogy helyre tudom hozni.Örülök,hogy rendbe jöttél,remélem ez velem is meg fog történni valamikor.Mostmár k.rvára összeteszem érte a kezem.
2012. jan. 27. 20:19
 10/33 A kérdező kommentje:

"A legrosszabb amit tehetsz, hogy sopánkodsz és a sorsra "kened" hogy szar az életed."

Ez lemaradt.Néha rámjön az önsajnálat.Most inkább csak arra vágyok,hogy beszélgessenek velem.Ez az igazság:)

2012. jan. 27. 20:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!