Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az unokatestvéremnek komoly...

Az unokatestvéremnek komoly kapcsolata van, nekem nincs. Ő érettebb mint én?

Figyelt kérdés
Mindketten 22 évesek vagyunk. Teljesen ellentétei vagyunk egymásnak. Ő: már 12 évesen is volt barátja, volt már neki csomó pasija, 6-ot ismertem én is, vagány stb. Én: 1 barátom volt csak, ő is 20 évesen és tartott 1 hónapig, és ennyi. Én visszahúzódó vagyok, önbizalom hiányos, nem érzem magam olyan jónak hogy valakinek is megtetszem mert nálam milliószor jobb csajok vannak, miért pont én kellenék valakinek is? A mostani barátja már odaköltözött hozzájuk. Én emiatt olyan "fejletlennek" érzem magam, mert nálam pl még soha sem aludt pasi...Én emiatt is úgy érzem kevesebb vagyok. Tudom nem ezen múlik, meg hülyén hangzik de nagy lemaradásban vagyok...
2012. febr. 4. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:

a kérdésedben van a válasz!

ha önbizalomhiányos vagy, az már eleve rossz! elvére, ha te nem szereted magad, hogy várnád el, hogy más szeressen? fel a fejjel! gyönyörű vagy!

2012. febr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Cuccolj össze te is valakivel,lehet az barátnő is vagy egy afrikai és már le is körözted a tesód.
2012. febr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Erre egy pszichológus azt mondaná:

"Ha te nem fogadod el saját magadat, hogyan várod el azt, hogy más elfogadjon???"

Ezen gondolkozz el:)


21-L

2012. febr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igen, lehet, hogy érettebb, vagy csak van önbizalma, olvass neten, hogyan lehetne neked is több, és ha szerinted az unokatesód példaértékű életet él, akkor lesd el a trükkjeit - de csak az önbizalmas részt, ne a pasist!


viszont 12évesen hogy barátja volt, az sem normális..nekem 18-ig nem volt, egyszerűen nem találtam senkit aki megfogott volna - és nem szégyelltem magam a barátaim előtt. sokat húztak vele, de nem érdekelt :D

22évesen 6 pasi, szerintem az sok, ha mindegyikkel lefeküdt...vagyis így...hm belefér, de nem kevés. lehet, ezzel turbózza az önbizalmát, pasikból, nem feltétlenül követendő példa.


mi az ami nem tetszik magadon? viselkedés? változtass lassan, moslyogj az emberekre, legyél nyitottabb stb.külső? változtass! hízás, fogyás, sport, előnyösebb ruhadarabok, fodrász, bármi, ami feldob.


írj egy listát mi az amit szeretsz magadban és mi az amit nem. amin nem tudsz változtatni, fogadd el,pl mellbőség, nem kell feltétlenül plasztikai sebészhez rohanni, elég megtaláni a hozzád illő fehérneműt.


minden ember egyedi és értékes.


trükk: ha valami iszony szexi (nem k...vás, de szexi) fehérnemű van rajtad, az megdobja az önbizalmat akkor is, ha épp tréningben mész vásárolni.


keress valami klubot, hobbit, ott a közös érdeklődés miatt könnyebben tudsz kapcsolatokat teremteni! vagy legyél önkéntes valahol, ott is, ráadásul ezzel jót is teszel. lehet, hogy álmaid pasiját egy kutyamenhelyen találod meg pl, mert oda jár önkénteskedni. vagy mit tudom én :)


30N

2012. febr. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

amúgy meg, ha van valami hobbid vagy elfoglaltságod, így könnyebben tudsz beszélni magadról, mert tudod, hogy van benned valami érdekes, amiről tudsz beszélni, ha olyan helyzet alakul ki.


regisztrálj egy netes társkeresőre, és randizz 1-2 sráccal. csak hogy gyakorold a beszélgetést, a feloldódást

(persze csak óvatosan, napközben, nyilvános helyen, forgalmas helyen stb).


és hidd el, a fiúknak még mindig szexisebb egy mosolygós lány farmerban és trikóban, mint egy kikent-kifent cicababa.


egyelőre ennyi jutott eszembe, ami talán segíthet.

2012. febr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!