Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi járhat egy pasi...

Ilyenkor mi járhat egy pasi fejében?

Figyelt kérdés

először is nem kérek azokból a kommentekbol, "h*ulye ribanc" stb. ak nem volt hasonló helyzetben az tartsa meg magának a lenezo véleményét. köszönöm!

szóval kb egy éve osszejottem egy nős pasival. a harmadik hónapban szakított velem amikor megtudtam, hogy nős. kb két hétre rá visszajött hozzám, mondván engem szeret. azóta kulonkoltoztek a feleségével és a pasi jó formán hozzám költözött. valasrol a nő hallani sem akar, pedig szerintem ez neki is jobb lenne. próbáltam hatni ra de semmi. én elmondtam neki, hogy 3 hónapos terhes vagyok de az sem érdekelte. persze buntudatom van de nem tudtam akkor, hogy nős. azt hiszem nem az én bűnöm, hogy a férje bele szeretett masba. hogy magyarazzam meg neki, hogy engedje el mert nekik már nincs jövőjük?


2012. febr. 5. 14:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
a másik kérdésem lemaradt. :) ha ő nek szerette a feleségét és inkább velem van akkor miért nem sietteti kicsit a dolgokat? úton a baba és szeretnék még előtte esküvőt. benne van a pakliban, hogy majd visszatancol a nejehez?
2012. febr. 5. 14:56
 2/11 bánomisén ***** válasza:
81%
Ez az ő házasságuk, nekik kell lerendezniük egymással, hogy felbontják vagy sem. Szerintem maradj ebből ki és intézkedjen a pasi, ha már ennyire sikerült összekutyulnia a dolgokat.
2012. febr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 bánomisén ***** válasza:
36%
Igen, benne van a pakliban.
2012. febr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
csak a vastagon szedettre koncentrálva: sajnos ő maga sem tudja mit akar....
2012. febr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

...és mi járt a te fejedben??

Mert amikor "összehoztátok" a gyereket, már fél éve tudtad, hogy családja van!!!

2012. febr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
külön élnek. a pasi velem él. nekik nincs gyerekük. különben is vedekeztunk, fogamzásgátló mellett lettem terhes.
2012. febr. 5. 15:10
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne te akarj már rá hatni! At az ő házasságuk!!!És igen,te már kb fél éve tudtad,amikor terhes lettél,hogy házas!!!Rendezze le ő.
2012. febr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy kérdésem lenne hozzád. Miböl gondolod, hogy téged nem fog megcsalni ha elvesz feleségül? Szerinted nem így indult a exével a házasságuk, hogy nagy láv, örökké tartó hüség...?! Dehogynem, csak "unalmas" lett az ex frissíteni kelett majd jöttél te. Csak, hogy a láncreakció nem áll le.... (bár ne legyen igazam!!!!!)
2012. febr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem tartalak ribancnak, hanem sajnállak. Ebből a üdös életben nem fogsz kikeveredni, mert nem tűnsz elég intelligensnek hozzá. Ez egy ördögi kör: a pasi folyton ígérgetni fogja, hogy el fog válni (de persze nem fog, mert ez kényelmes neki) és amiért mégse indul be a válás, azt az asszonyra keni. Megjegyzem, hogy ha TÉNYLEG téged akarna és csak téged, már beadta volna ő a válókeresetet, hiába vijjog a feleség. Bocs.
2012. febr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
:D Jajj :D anyám komolyan annyi nő esik teherbe fogamzásgátló mellet hogy az már nem 99%os védettséget nyujt vagy mindenki :D abba a varázslatos 1%ba tartozik:D
2012. febr. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!