Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párok! Akik ritkán tudtok...

Párok! Akik ritkán tudtok egymással találkozni, hogy ütitek el az időt, hogy ne a másik járjon a fejetekben állandóan?

Figyelt kérdés
2 hete már nem tudunk találkozni, és áhhh nagyon nehezen telnek a napok elfele.
2012. febr. 6. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Gondolj a disznóvágásra. Ez mindig segít...
2012. febr. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ohh köszönöm szépen. :D Akkor megmondom az itthoniaknak, hogy vegyünk egy sertést. :D
2012. febr. 6. 09:56
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell tartani is, elég, ha csak egy méretes csülkön jár az agyad... :D
2012. febr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem ütöm el az időt, hogy ne ő járjon a fejemben, mert ő jár a fejemben. Két éve vagyunk együtt, és nem nagyon sokat tudunk találkozni. De ez nem baj. Teszem a dolgom, dolgozom, és mindeközben mindig rá gondolok, jól van-e, mit csinálhat éppen. Ez jó érzés, jó, hogy tudom, van, aki ugyanígy gondol rám, és jó, mikor végre újra találkozunk. Ez nem probléma, hogy egymásra gondolunk akkor is, ha nem láthatjuk egymást.
2012. febr. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem írtad, hogy mit csinálsz, tanulsz-e, hány éves vagy, dolgozol stb.


De a munka meg a tennivalók, az tud segíteni. Vagy menj el a barátaiddal valahová, csináljatok valami hosszabb progit. Illetve legyél a családoddal, testvéreiddel, ha van.


Nekem ezek segítettek, amikor a párom több hónapra kiment külföldre. És örülj, hogy csak ilyen kevés időről van szó! :)


Esetleg még: írj neki levelet, esetleg naplót, amit később megmutathatsz neki. Írd le benne, mit csinálsz, mit érzel, ha mindennap ő jár a fejedben, azt is. El fog olvadni tőle. :)

2012. febr. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Éld az életedet! Ha erre képtelen vagy, az nem szerelem, hanem függőség.
2012. febr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

22 éves vagyok, sulit befejeztem, jelenleg munka keresésben vagyok.

2 naponta találkozom a barátnőkkel, beülünk egy kávézóba és dumálunk, de olyan rossz, hogy nem lehetek vele, Persze jó érzés, hogy van akire gondoljak, aki tudom, hogy így érez irántam, de rossz.

2012. febr. 6. 10:18
 8/10 anonim ***** válasza:

09:59-es vagyok. :)


Azt esetleg nem tudod megoldani, hogy nálatok aludjon a szerelmed? Vagy Te aludj náluk? Akkor legalább egyszerre sok időt tudtok egymással tölteni, nem csak 1-2 órás kávézós tali.


Nem gondolom azt, hogy függőség lenne! Teljesen rendben van, hogy ha valakit szeretsz, vele akarsz lenni. Hát nyilvánvaló. Valahogy azt kellene megoldani, hogy többet lehessetek együtt, nem pedig azt, hogyan ne gondolj rá.

2012. febr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mi is távkapcsolatban élünk. Eleinte baromi nehéz volt, most már kicsit jobban hozzászoktam, azaz tudom tenni a dolgom, de ugyanúgy folyton rá gondolok, csak tudom h kibírjuk és kész. Lelkiekben elfogadtam, h ez egy átmeneti megoldás és lesz jobb. Szoktam neki levelet írni, skpeolunk, telefonálunk, smsek, nálam van egy pólója, ahhoz bújok éjszaka, és igyekszem kihasználni az időt, barátok, család, tanulás, pénz keresés. Hidd el túlélhető. Engem mindig a következő találkozó éltet, amire még 10 napot kell várnom :)
2012. febr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mikor délutános akkor lehetetlenség, hogy együtt aludjunk, reggel 11 órára megy be dolgozni, vagyis távolság miatt 10 után már indul is, és majd hajnali 2 körül esik haza. És ez megy már 3 hete. :(

Mikor délelőttös akkor mindig nála alszom.

2012. febr. 6. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!