Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a feleségete...

Mit szólnátok, ha a feleségetekre/barátnőtökre kigyúrt (jó) pasik hajtanának rá az edzőteremben?

Figyelt kérdés

Tehát, ha a lány tökéletes alakot akar és emiatt eljárna konditerembe, de ott meg természetesen a nemek aránya 1 % nő és 88% pasi, akik ki vannak szinte éhezve és ráhajtanak a párotokra/feleségetekre, aki jól néz ki?


Ti hogyan reagálnátok erre?


2012. febr. 15. 12:56
 1/8 A kérdező kommentje:
*99% pasi.
2012. febr. 15. 12:57
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kettőn áll a vásár, ha a párom is akarja, akkor vigye, de nincs visszaút.
2012. febr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Már rá akartam kérdezni, h. a maradék 10 % milyen nemű.:P De viccet félretéve, én bíznék a feleségembe, egy kapcsolatban ez alap. Bármikor ráhajthat bárki, nemcsak konditeremben,de ha igazán szeret, akkor elhajtja őket, ha meg nem, jobb, ha kiderül időben, jobban jársz nélküle.
2012. febr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Megbízok a páromban, nem tennék semmit. Esetleg 1x-2x elkísérném, hogy lássák, hogy akikre a nyálukat csorgatják, foglalt.



A rosszabbik változat (amit az exem tett volna ilyen szituban), hogy nem engedi meg, hogy eljárjon az illető kondizni.

2012. febr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
És a lány hogy néz ki?
2012. febr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Rendszeresen járok konditerembe és nálunk legalábbis nem 1% nő. Ma is fele-fele arányban voltak kb. De amúgy ott, legalábbis mi(én a barátnőmmel járok) nem másokkal vagyunk elfoglalva. Persze szoktunk beszélgetni, de nem azért vagyunk ott. valamint valóban két emberen múlik.

De ha ez megnyugtat két éve járok kondiba, egyszer nem néztem még a fickókat ott, és velem sem kezdtek még ki.(nem azért mert nem vagyok jó nő)

2012. febr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én se tudom milyen edzőterembe jár a feleséged, hogy 99% a pasi, akik ráadásul ki vannak éhezve egy nőre. Gondolom, ha oda járnak néznek ki valahogy és van a többségnek nője, csak poénkodnak. Ha a feleséged tudja kezelni ok,ha nem, menjen női kondiba.
2012. febr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%
Én is járok edzőterembe, én sem vagyok épp rossz nő, és nálunk is sokkal több a férfi, de még egyikük sem kezdett ki velem (mondjuk a barátom is oda jár). Én úgy látom inkább az edzéssel vannak elfoglalva, hisz ezért járnak oda. Persze meg szoktak nézegetni, de a többségük jó pasi, következésképp nincs problémájuk a csajozással, úgyhogy az egészen biztos, hogy nincsenek kiéhezve. Elég nevetséges felvetés. :D
2012. febr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!