Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmesek vagyunk?

Szerelmesek vagyunk?

Figyelt kérdés

(Nem tudtam milyen kérdést írhatnék ide fel...)

A párom és én már 2,5 éve együtt vagyunk, és mostanában elég sok stressz ért minket, ami miatt szinte mindennapossá váltak a viták, és nem beszéltük meg őket. Valahogy mindig kibékültünk, mert imádjuk egymást. Valentin napra nagyon sok kedves, szerelmes dolgot kapott tőlem, amitől elérzékenyült és egész éjjel el sem engedte a kezem és folyton átkarolt, ölelgetett.

DE, ma azt mondta, túl sok vagyok neki és elég bizonytalan a kapcsolatunk, talán már nem is szerelmes. Leültünk beszélgetni. Arra jutottunk, hogy nem akar elhagyni, de meglátjuk, hogy mi lesz, mert ha továbbra is vitatkozunk, akkor nincs értelme. Mit csináljak, hogy a stresszt ne egymáson vezessük le és ne vitatkozzunk? Méghozzá úgy, hogy ne ragaszkodjak hozzá eközben, de mégis érezze hogy fontos nekem? Szerintetek ő már eldöntötte ezt magában? Ti mit csinálnátok?

(én: N/20, ő: F/21)

Előre is nagyon köszönök minden választ!


2012. febr. 15. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megszokásból vagytok egymással.

Ha felmerül a kérdés, hogy vajon szeretem -e akkor az már nem az igazi...

2012. febr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

''nem akar elhagyni, de meglátjuk, hogy mi lesz''

Ez pasi nyelven van, de leforditom neked noi nyelvre:

''amig nem talal egy masik numerat, addig veled akar maradni, mert megis csak van meleg kaja meg ingyen szex''


Az ember sokszor kerul erzelmileg labilis helyzetbe. Szinte minden kapcsolatban vannak olyan melypontok, amikor az egyik fel elgondolkodik, hogy hanyadan is all a masikkal erzelmileg.

De ha ezt mar ki is mondja, akkor az mar eleg gaz. Amolyan lelki felkeszites, es ne erjen varatlanul, mikor elkoszon vegleg.

2012. febr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi 1 évig a hét 5 napjában csak vitáztunk mert az anyja szét akart minket választani, de szerettük egymást tudtuk hogy vége lesz és megéri küzdeni, azóta együtt lakunk és eltelt 3 év. ha szeretsz valakit a viták miatt nem szakítasz, mert ha minden ember így tenne mert ez lenne a normális nem létezne párkapcsolat a világon. nem vagytok stabilak,plusz ha nincs kommunikáció rendesen...jobb hagyni azt aminek mennie kell.
2012. febr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Ő nem olyan, hogy másik numera kell neki. Tényleg nem, ritka egyenes ember!

2012. febr. 15. 17:46
 5/10 A kérdező kommentje:
Inkább az a kérdés, hogy lehetne kilábalni a mélypontból?
2012. febr. 15. 17:47
 6/10 anonim ***** válasza:

Úgy kell kilábalni, hogy minden problémát meg kell beszélni!

Törődni, foglalkozni kell a másikkal! De szerintem a pasi már döntött..

2012. febr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem lehet már megmenteni a kapcsolatot? Tényleg nagyon szeretem, és pénteken ő is imádott és nem akart elengedni.
2012. febr. 15. 18:09
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem csak annyit mondott a barátom, 3 év után egy igazán csúnya veszekedés után, hogy ezt a stílust nem nézte volna ki belőlem, nagyot csalódott bennem. (Életemben először kiabáltam vele) Kissé elvesztette a bizalmát irántam. 1 hónapra rá vége volt, annak ellenére, hogy én még mindig nagyon szeretem. Pedig hetek óta külön vagyunk.

Na, a lényeg, hogy a probléma megoldásához mindketten kelletek. Próbálj odafigyelni, hogy kevesebbet veszekedjetek, gondoskodj róla. De ha ő nem próbálkozik, akkor neked sem érdemes.

Remélem ti kilábaltok ebből a helyzetből.

2012. febr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nagyon sajnálom, remélem észbe kap! :)
2012. febr. 15. 19:19
 10/10 anonim ***** válasza:

de hát még annyira fiatalok vagytok... azért ilyen korban más, mint mondjuk harmincévesen.

az ember nem harcol annyira egy kapcsolatért, hiszen tudja, hogy előtte az egész élet.


férfiaknak racionális indok is elég a szakításhoz, hiába szerelmesek, aztán magukban szenvednek utána hónapokig (hacsak be nem vallják, hogy megbánták). a nőknek szerintem érzelmi indok kell... általában kiábrándulnak, elmúlik a szerelem és véglegesen döntenek, ez a tapasztalatom. a nők kevésbé szeretnek kilépni egy már nem működő kapcsolatból.


na persze emellett is benne van a pakliban, hogy megoldjátok, együtt öregedtek meg, de a mai világban mégsem ez a fő jellemző irányvonal. egy 21 éves fiú még szinte gyerek. a lányok érettebbek ebben a korban. a fiúknak több év kell, hogy benőjön a fejük lágya, hogy megkomolyodjanak.


32/f

2012. febr. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!