Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van v. ki ilyen helyzetben?...

Van v. ki ilyen helyzetben? Családi veszekedés, kitagadás ügy

Figyelt kérdés
Pár éve meghalt az apai nagypapám, apukám és keresztanyám összevesztek az apai örökségen, mert apámat kitagadták. Én keresztanyámmal és mamámmal néha találkozom, de olyan bűntudatom van, mert úgy érzem elárulok apámat. Mi lenne jó, mit tegyek?
2012. febr. 15. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Az ő konfliktusukba neked nem kell belefolynod, ezt apukád sem várhatná el. Neked semmi bajod velük, neked nem ártottak és ugyanúgy a rokonaid, ne legyen bűntudatod, főleg hogy nem éjjel nappal lógtok együtt.
2012. febr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem "elárulok" hanem "elárulom" ... ez egy elég bonyolult helyzet .. nálunk is pont ugyanígy volt/van csak nekem a dédmamám halt meg ... apám családja amúgy sem kereste a társaságunkat sose én meg főleg nem keresem/keresetem, az eset óta meg egyáltalán nem tartjuk velük a kapcsolatot ... de ha te szereted őket és ők is törődnek veled, akkor emiatt nem kell hogy bűntudatod legyen ;)
2012. febr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A keresztanyád ezek szerint a nagynénéd is?

Szerinted kinek van igaza?

Ha szeretsz mindenkit, akkor mindenkivel tölthetsz időt. Ez így normális. Ha ezen fennakad valaki, akkor ezt meg is mondhatod neki.

2012. febr. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen a keresztanyám az apukám testvére. Nem akad fel ezen senki,csak nekem van olyan érzésem minta elárulnám az apámat .
2012. febr. 16. 09:55
 5/5 anonim válasza:
szerintem ne avatkoz bele mert annál jóbban veszekedés lesz belöle:D
2012. ápr. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!