Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tetszett soha...

Miért nem tetszett soha semmilyen ruha anyukámnak rajtam?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta van az,hogy ha elmegyünk vásárolni,és felpróbálok akármennyi ruhát és megkérdezem,hogy milyen?akkor azt mondja,hogy neki nem tetszik, és nem annyira néz ki jól,és ez mindig így volt.Ha én nem mondtam magamtól valamire,hogy akkor ezt kérem,akkor ő semmire se mondta,hgoy csinos vagy benne.Soha életemben nem éreztem magam szépnek emiatt! A szüleim sose mondták nekem,hogy szép vagyok,csak azt hogy csúnya és nem tetszik nekik semmi abban,ahogy kinézek,nem áll jól a ruha és stb. Erre ma jöttem rá,hogy ez mindig így volt,pedig 20 vagyok!:(Olyan rossz,a ti szüleitek is ilyenek?
2012. febr. 17. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Rám állandóan barna és egyéb terepszínű árnyalatokat aggatott. Se nem túl sötét, se túl világos, se túl feltűnő. Úgy éreztem mintha el akarna rejteni a világ elől az egyszerű szabású csúnya ruhákkal. Nézem a régi fotóimat, ha több ember szerepel rajta a saját képem az utolsó amit észreveszek.

Fene se tudja, mire volt ez jó.

2012. febr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem, az én anyum nem ilyen. Kendőzetlenül megmondta, ha valami nem tetszett rajtam (öregít, kövérít, nagyítja a feneked), de azt is ha csinos voltam. Megdícsért. A mai napig az ő véleménye az első amit kikérek, ha valamit venni akarok. Ami elég bajos, mert külföldön élek, szóval felpróbálom a cipőt/ruhát, ha jól érzem magam benne és tetszik, de hezitálok, hogy mit mond egy kívülálló, akkor lefényképezem és átküldöm anyunak. Ő meg elmondja, hogy csini vagy sem :)

Most egy cipővel vagyok így. Tetszik, na de az ára :D Viszont támogat, hogy nagyon csinos, ilyet úgyse vennék otthon.

Szerintem anyuddal kéne beszélned erről. Mond el neki amit érzel, hátha nem is tudja, hogy ezzel fájdalmat okoz Neked.


23/N.

2012. febr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1 Vagy nincs izlése és ő sem tudja milyennek akar látni


2 Vagy alattomos módon önbizalomhiányosra próbál nevelni, hogy mindíg neki akarj majd megfelelni, és ne találj magadnak korán férjet.



Én azt javaslom, hogy többet ne adj a véleményére, kérdezz meg másokat illetve dönts arról, hogy te mit szeretnél és hogy neked mi tetszik!



Aki semmit sem tud eldönteni az nem egy határozott ember!

2012. febr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!