Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egész nap hupog, zörög,...

Egész nap hupog, zörög, csörög, reggel, délben, este 10-kor, hajnali 5 kor! Mit csinálhat a szomszéd? Fel jelenthetem?

Figyelt kérdés
Ezt csinálja 3 hónapja,teljesen mindegy hogy vasárnap van,vagy este 10 óra,vagy hajnali 5.Nem zavartatja magát,este 11 kor mos,tologatja a széket vagy nem tudom mit csinálhat de elég idegesítő,egyfolytában tologat valamit,huzigál.Kezd betelni a pohár.
2012. febr. 19. 13:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Nézd meg a házirendeteket, hogy mettől-meddig engedi a zajongást. Nyilván ezek eltérnek tőle, úgyhogy akár fel is jelentheted. Bár szerintem első körben próbáljatok meg vele beszélni...
2012. febr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem akarok balhézni de már kezd eldurrani az agyam.Nem akarok szólni neki mert nagyon mérges vagyok és szerintem nem bírnám ki hogy ne üvöltsem le a fejét,rengeteg álmatlan éjszakát okoz.Most vasárnap is tologat huzogat,pakolászik vagy én nem tudom mit csinál,de mindegy egyes nap ez van és teljesen mindegy neki hogy hétvége vagy ünnepnap,vagy hajnali 5 óra vagy éjfél van,nem zavartatja magát.
2012. febr. 19. 13:40
 3/26 anonim ***** válasza:
lehet felujjit szerintem kérdezd meg, lehet észre sem veszi magát
2012. febr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

ma 13:39


nem kell megnézni a házi rendet ehhez,az teljesen egyértelmű hogy vasárnap és ünnepnapokon nem illik kopácsolni és hangoskodni,és este 10 után társas házban nem illik elindítani a mosógépet.most is hupog az idiótája.

2012. febr. 19. 13:43
 5/26 A kérdező kommentje:

ma 13:43


igen felújított,de ezt már elkezdte 4 hónapja,egy 50 nm-es lakásba mit lehet 4 hónapig újítani?ami nem is lenne baj,ha mindezt mondjuk hétfőtől csinálná péntekig mondjuk max este 7-ig.na de este 10 kor és van hogy hajnali 5 kor is?miattam szét is burithatja a lakást nem érdekel,de ne vasárnap tologasson és pihenő napokon és ne este 10 kor meg hajnali 5 kor.erre fekszünk erre ébredünk.

2012. febr. 19. 13:46
 6/26 anonim ***** válasza:
79%
Este 10-kor menjél be hozzá, jelezd, hogy zavar, vagy szólj a közös képviselőnek.
2012. febr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

ma 13:45


na kíváncsi lennék hogy mit szólnál amikor,este 10 után amikor leakarsz feküdni és mindenhol csend van és ezt hallgatod minden nap.plusz arra is kíváncsi lennék hogy mit szólnál ahhoz amikor mész dolgozni és egy ilyen bunkó miatt 1.5 órával fel kellene kelni.

és igen képzeld el nyugaton,este 10 után nem lehet mosni és semmi ilyen tevékenységet végezni és szó nélkül kilehet hívni a rendőrséget,ugyanis mások nyugalmát zavarja.ez egy társa ház és nem egy családi ház,vegyen családi házat ott fúrhat faraghat miattam éjjel 2 kor is.

2012. febr. 19. 13:50
 8/26 anonim ***** válasza:
76%
erre írtam, hogy szólj neki+közös képviselőnek
2012. febr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
81%
Más szomszéd nincs a közelben? Lehet nem te vagy az egyetlen akit zavar. Akkor már mégis más kinézete lenne, ha többen szólnának neki vagy többen mennétek gondokhoz vagy házmesterhez.
2012. febr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

ma 13:51


szerintem mi halljuk a legjobban,mert mi vagyunk alattuk.a felső nem hiszem hogy hallja,még talán a mellette levő esetleg.de itt akárhol csinál valamit,minden hallatszik.a szék huzogatás sem érdekelne,de ez itt nem csak arról van szó.ha én megtudom emelni a széket és akkor ő is tudja már,ha mi is kitudjuk mosni a ruhákat max este 8 ig akkor talán neki is menni fog,múltkor éjfélkor indította el a gépet,itt hupogat amikor centrifugázott.eddig tűrtem és nem szóltam egy szót sem,de szerintem 3 hónap után mindenkinek betelne a pohár.

2012. febr. 19. 13:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!