Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már abban a korban vagyok...

Már abban a korban vagyok hogy ideje lenne megházasodni pl?

Figyelt kérdés

Egyre több volt osztálytársamat jegyzik el, vagy házasodnak össze lassan, jön nekik a gyerek stb. Pl ma újságolta az egyik lány, hogy eljegyezte őt a barátja (jó, mondjuk akiket eljegyeztek/házasodnak/gyereket vállalnak, ott 10-15 évvel idősebb a férfi). De ilyenkor mindig az jut eszembe hogy én sehol sem vagyok, mert kapcsolatom sincs, ők meg már ennyire eljutottak. Gondolom ez így fog menni most már. Az lesz majd rossz mikor 30 éves koromra majd a 90%uk házas lesz, nekem meg még lehet akkor sem lesz senkim....


22/L


2012. febr. 19. 20:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
22 éves vagy semmiről nem vagy lemaradva. Ne állj ilyen negatívan a dologhoz.
2012. febr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagy elkésve. Én is annyi idős vagyok, mint te és ha körbenézek ismerősi körben, ugyan vannak olyanok, akik el vannak jegyezve, ámde ott már gyerek is van. És mindnek nem tervezetten. Szóval csak becsúszott a baba, megtartották, és most, hogy mégis rendezzék a viszonyokat, eljegyezték egymást.

Akkor vannak olyanok, ahol megvan a gyerek, de ők már nincsenek együtt...

Olyat is ismerek, akik el vannak jegyezve - úgy, hogy feltehetően évek múlva fognak maximum összeházasodni. Na, ennek én sok értelmét nem látom.

Nyugodj meg, inkább élvezd ki ezt. Most jobb volna lebabázni véletlenből, mint másoknál? Tőlem is a minap kérdezte egy barátom. Azt feleltem: én nem akarok azért gyereket, mert kiszakadt a koton.

2012. febr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
A házasságnem korhoz kötött, van akinek előbb, van, akinek később kötik be a fejét. valakinek soha. Törekedj a boldogságra. Előbb-utóbb téged is elér:)
2012. febr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban.Ugyanezt élem át,sajnos.De ha 10-15 évvel idősebb palival házasodnak össze,akkor az azért mégsem akkora nagy szám,ezeket a csajokat nem irigylem és nem is értem.22n
2012. febr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Áááá csak folyton töltik fel a gyűrűs/ultrahangos képeket, én meg sehol sem vagyok. Azt hittem 15 évesen pl hogy 22 (lassan 23 évesen) már legalább komoly kapcsolatom lesz, vagy akár gyerekem is. Mert anyukám és a tesóm is 23 évesen szült, úgy hogy már férjnél voltak. Jó, mondjuk ugye anyukám már régen volt, de a tesóm 6 éve. És neki összejött, én meg ilyen lettem...
2012. febr. 19. 21:04
 6/22 anonim ***** válasza:
79%

"Az lesz majd rossz mikor 30 éves koromra majd a 90%uk házas lesz, "


Abból a 90%-ból 80% elvált.


Semmiről nem vagy lekésve, Én 27 évesen találkoztam a férjemmel, 30 évesen szültem az elsőt.

2012. febr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Ha az életükből a negatívumot nem irigyled,akkor ezt sem kell. Mindenkinek más a sorsa és más ütemben éli az életét. Ez nem verseny,itt nem lehet lemaradni vagy nyerni.Hozd ki az életedből a legtöbbet és ne másokét sasold,mert be fogsz golyózni. Tinédzserként az volt a menő,akinek már volt barátja,aztán,az,aki már nem szűz stb. Most azért nem ártana felnőni és másként gondolkodni,mint tiniként.
2012. febr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ma szinglik világát éljük (sajnos) igazából nekem sem hiányzik senki ,de azt sajnálom hogy nem lehet gyerekem sem :/Nem vagy elkésve semmiről örülj hogy nem kell semmit később megbánod:)
2012. febr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ha a középkorban élnénk, akkor lenne gáz. ;)
2012. febr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
57%

Az én anyukám is 23 évesen már várandós volt, mert bátyámat a 24. szülinapja előtt egy nappal szülte. Nekem ugyan van komoly kapcsolatom és vállalnék is babát, de mire? Albérletben vagyunk, ugyan saját bútoraink vannak, de akkor sem vagyok hajlandó albérletbe szülni. Nem akarom, hogy nélkülözzön az a gyerek!

Könnyen vannak azok a tyúkok, akik összejönnek olyan pasival, akinek már saját lakása, kocsija, komoly egzisztenciája van, és már 40-hez közelít. De én meg nem egy impotens vén kecskével akarok élni, mikor középkorba lépek...

Majd mindent sorjában, nekem nem utánozandó példa pár kiszakadt kotonból származó becsúszott baba és az ezek miatti sürgős házasság.

2012. febr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!