Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feszültésget sírással...

A feszültésget sírással nagyon jól le tudtam vezetni, amíg meg nem aláztak miatta nyilvánosan. Azóta csapkodok, kiabálok, ha feszült vagyok, mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán szoktam sírni mostmár, lány létemre. 2 havonta egyszer, vagy kevesebbet.. azt is titokban. Azótaa, amióta lealáztak nyilvánosan, nagyon feszült szoktam lenni, időnként annyira öszejön minden, hogy robbanásvaszély keletkezik. Mit tegyek, ez igy nagyon rossz. A környezetemnek sem jó, és nekem sem.
2012. febr. 20. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
sírjál ahol senki nem látja
2012. febr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En is igy jártam egyszer, hogy akaratlanul sirva fakadtam és kigúnyoltak.

Csakis úgy sirok,amikor senki sem lát. te is próbáld meg, hallgass olyan zenéket, vagy nézzél olyan filmeket,amelyek kihozzák belõled a sirást, hidd el nagyon meg fogsz könnyebbülni.

2012. febr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én csak a saját tuti tippemet tudom tanácsolni: fuss.:)

ameddig nem kezdtem el futni olyan voltam mint akinek állandóan PMS-e van...szóval szörnyű.:S a párom és a családom hiába volt toleráns (szerencsésnek mondhatom magam emiatt) azért valamit mégis tennem kellett.

Úgy 2éve rendszeresen futok(min 40percet) zúzós zenére, és odafigyelek a magnézium pótlására.

Valahol mindenkinek ki kell eresztenie a gőzt.:)

2012. febr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sírjál, ha úgy hozza a sors. Le se sz@rd, aki ezért aláz.
2012. febr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, a futást kipróbálom szerintem :). Bár egyszer mér elkezdtem futni járni, de abbamaradt, mert egyedül nem olyan érdekes, meg a tél is bejött.. De belevágok amint kitavaszodik! Magnéziumot már szedem.
2012. febr. 20. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!