Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy álltok egymáshoz a...

Hogy álltok egymáshoz a suliban/családban/párkapcsolatokban, ha szellent valaki?

Figyelt kérdés

Milyen gondolatok ébrednek benned, amikor valaki fingik körülötted, vagy te magad fingassz? És esetleg szoktad szaglászni? Szex közben milyen gyakori nálatok a fingási ráta?


Várom szíves válaszaitokat!



2012. febr. 21. 02:46
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Felfordul a gyomrom, számomra nagyon undorító mások bűzét, szagolgatni, idegenekét meg főleg. 5 éve vagyunk együtt a barátommal, de egymás előtt sem szoktunk, nem okoz nehézséget megoldani. A családom is kulturált, senki nem fingorászik a máik előtt, és én sem szoktam társaságban.
2012. febr. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
93%

Társaságban még soha senkivel nem találkoztam, aki ott szellentett volna és remélem nem is fogok. Nem illik oda. Én is meg tudom oldani, hogy senki ne hallja, adott esetbem, ha muszáj kimegyek egy pillre a WC-re.


Itthon sajnos nálunk az nem működik, hogy senki nem csinálja a másik előtt. Apukám előszeretettel tolja, még akkor is, mikor kifejezetten rászólok, hogy eszem, menjen innen. Szerintem ilyenkor az ember csak saját magát minősíti, teljesen mind1, hogy mennyire akar poénos lenni. Evidens, hogy nem fingok a másik orra alá szándékosan.

2012. febr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

És ha véletlen történik? Vannak balesetek....



Egyébként meg szerintem ez egy rossz szocializációs tényező, a fingás gáz, mert annyira alap dolog, mint a levegővétel, vagy a kajálás. Persze, az nem baj, ha egymás orra alá fújjuk a cigifüstöt. Jó mostmár kezdik szabályozni ezeket a dolgokat, de eddig nyugodtan lehetett. Pár évtizede a suliban is a tanároknak az osztályteremben lehetett fújni a kib-szott füstjüket. Még mindig egészségesebb egymás fingját szagolni.

2012. febr. 21. 18:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nézd. Ennyi erővel azt is mondhatjuk, hogy a sz@rás is legalább annyira természetes dolog mint a fingás, mégsem egymás orra előtt csináljuk. Vagy pl szülni és szexelni is természetes, de azokat sem szokás premier plánban. Szagolgasd csak mások bűzét ha téged nem zavar, de én sem más fingját, sem a cigifüstjét nem vagyok hajlandó elviselni. Ennyi.
2012. febr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, de ez is csak beidegződés kérdése. A szex is olyan dolog, hogy régen tabu volt, ma már nem feltétlenül az. Ugyanez megváltozhat fingás, illetve sz-arás területén is. Én azt mondom, inkább fingjünk egymás orra alá, minthogy károsítsuk egymás egészségét a rohadt bagó füsttel. :-)
2012. febr. 21. 21:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt gond sosem,terített asztalnál sem.Négy bátyám van,akkor reccsentettek amikor csak akartak.Néha ki kellett szellőztetni reggeli közben.De én sem fogom vissza magam,még szex közben sem.Sőt ha a barátom nyal,volt hogy akkor is pukiztam.
2012. febr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aranyos...legalább hátul nyalt?
2012. febr. 22. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!