Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek összeköl...

Van itt olyan, akinek összeköltözés után ment tönkre a kapcsolata?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, kb. 4 hónapja költöztünk össze. Ez alatt az idő alatt rájöttem,hogy egyszerűen képtelen vagyok együtt élni vele,és bár a gyerek téma is szóba került,én mégis a szakítást fontolom. Mindketten dolgozunk,én legtöbbször 10 órában, ő 6-8 órában. A lakásban egyszerűen nem csinál semmit. A szennyest nem teszi a helyére,még enni se eszik,ha nem szolgálom ki. Az még hagyján,hogy nem csinál semmit,de mindenbe beleköt. Nem ízlik neki,amit főzök,az anyja mindennap kétfélét is csinált,hogy képzelem,hogy majd ő másnapos ételt eszik? Miért olvasok este,idegesíti ha sokáig tv-zek,(ezt mind a nappaliban csinálom). Szóltam már neki 1000x,hogy segítsen,legyen toleráns,de semmi változás.Azt hiszi minden rendben van. Amennyire szerettem mikor még jártunk,most ez alatt a kis idő alatt annyira megutáltam. Mással is volt olyan,hogy összeköltözés után jött rá,hogy milyen is igazából a párja?
2012. febr. 21. 18:11
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

jézusom.....

sürgösen hagyd el. ezt ugy hivják hogy anyuci pici fia....


apám is ilyesmi. otthon mindig rend volt, délre kaja és a munka volt az életük parasztok lévén...

itthon mindig megkapjuk hogy nem csinálunk semmit és kupi van és egyáltalán meg munka van... hétvégén is!! de már szarunk rá.

képtelen ettöl elvonatkoztatni nem érti meg a mi életünket,mert otthon nem ezt látta.


nekem amugy ennél hamarabb lejött hogy nem tudnék együtt élni exemmel...

amig csak átjárogattam hozzá hétvégékre 1-2 napra nem volt semmi. kétszer egy hétig voltam nála a végefelé és az alatt az egy hét alatt kijött pár rossz szokása ami nem tetszett, a másik héten a másik fele igy inkább dobtam. jobarátok vagyunk de pasinak nálam alkalmatlan....

2012. febr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

én a helyedben nem csak fontolgatnám a szakítást, hanem még ma megtenném! mi 1 hónap után költöztünk össze, ennek már lassan 2 és fél éve, de ilyen problémáink sosem voltak. bár én vagyok az, aki a legtöbbet takarít és főz, nem panaszkodom, mert szeretem is csinálni, de ha úgy adódik h nincs rá időm, vagy túl fáradt vagyok, akkor megcsinálja ő kérés nélkül.

valószínűleg a te párodnak otthon minden a segge alá volt rakva, és egyszerűen ehhez van hozzászokva, ezt várja el tőled is. mondd meg neki h ez marhára nem így működik, és vagy változtat, vagy mehet vissza anyuci szoknyája alá.

2012. febr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
most látom h írtad h elköltözöl. fog ám majd fűt-fát ígérni, de ne dőlj be neki, az ilyen ember nehezen változik! majd írj h mi lett!
2012. febr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi a jó büdös... ez a faszi tényleg egy anyuka kedvence lehet. Az mi, hogy megvárom a páromat, aztán meg elküldöm a boltba még kajáért?! Én megfőzök otthon magamnak, takarítok, rendet rakok, kérés nélkül segítek a feleségemnek, ez természetes, nem a középkorban vagyunk már. Legjobb amit tehetsz, hogy elköltözöl, de jó messzire.
2012. febr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi vagyok, mi lesz ebből. Az én páromat néha irányítani kell, épp miben segítsen, de sokszor önállóan is nekiáll mosni, mosogatni, boltba is eljár és soha, de soha nem bírálta a főztömet!

A párod édesanyja, ha jól sejtem, háztartásbeli, nem? Vagy mindenesetre gondolom az élete rámegy a házimunkára, ha munka mellett még ő napi kétszer főt, mindennap takarít, stb.

Összeszorult az öklöm a párod dolgait olvasva. Micsoda undorító hozzáállás! Ő az ujját nem mozdítja, de az szúrja a szemét, ha te pihensz! Micsoda egy bunkó. Páromnak is felolvastam, ő is csak lesett, hogy micsoda ember lehet ez...

2012. febr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Az is egy elég gáz dolog, amilyen. De hogy még mellett az ő anyja ez meg az. Hát biztos az elsőnél mondtam volna neki, hogy akkor menj haza és dugd anyádat.
2012. febr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Megbeszéltük a dolgokat,és úgy döntöttünk,hogy különválunk. Nem könnyű ez,de beláttuk,így lesz a legjobb. Köszönöm a hozzászólásaitokat,erőt adott nekem,hogy ezt a beszélgetést eltudjam kezdeni. Sokáig azt hittem,bennem van a hiba vagy rosszul csinálok valamit. Ő is belátta a hibáit,de állítása szerint nem tud megváltozni [nem is próbálta :( ], ő úgy lett nevelve,hogy az anyukája mindent megcsinált helyette.

Talán jobb is így,hiszen ha lett volna kisbabánk,akkor biztos sokkal nehezebb lett volna minden. Azért örülök,hogy nem csapott balhét,nem veszekedett. Lehet,ő se szeret már annyira.

2012. febr. 21. 21:09
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Fel a fejjel, majd lesz más normálisabb barátod.

Jól döntöttél!

2012. febr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát jobb, hogy így alakult, ezt biztos érzed is. Főleg, hogy láthatóan nem különösebben próbált tenni a kapcsolatotokért, és ha ilyen könnyen beletörődött a szakításba, akkor nem is szerethetett igazán.
2012. febr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Hála Istennek, hogy így történt! Sok sikert az életben, keress egy értékesebb embert, aki meg is becsül.
2012. febr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!