Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy változzak meg?

Hogy változzak meg?

Figyelt kérdés

Mindenkinek csalódást okoztam eddig és balhés voltam de szeretnék megváltozni. Kiskoromban a szüleimnek, most a barátaimnak, tanáraimnak nevelő szüleimnek meg mindenkinek. Még akkor se álltam le amikor régebben véletlenül rendőrségi ügybe keveredtem. Nem volt senki aki normálisan megnevelhetett volna mindig a saját fejem után mentem és így 19 éves koromra egy senki lett belőlem és nem is lesz több. Nem tudom mit kezdjek magammal pedig már itt lenne az ideje...nem kell senkinek ilyen ember sittre pedig nem akarok kerülni hanem jobb ember akarok lenni de nem tudom hogy mit csináljak. Nem akarok mindig mindenhol ott lenni és veszekedni. Mit csináljak?

19/F


2012. febr. 27. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Maradj otthon és feküdj neki a tanulásnak.
2012. febr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elsőnek ment a zöld kéz.Legjobb ötlet.

Nem maradtál le semmiről de azért ideje nekikezdeni. Mind1 mit tanulsz,tényleg tök mind1. Menj a BKVhoz villamost vagy buszt vagy trolir vezetni. Vagy menj a postához. Van szállója is így lakásgondod sem lesz.

2012. márc. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!