Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarják a szüleim,...

Miért nem akarják a szüleim, hogy vegyek magamnak egy piros magassarkú cipőt?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta tetszik, de egyszerűen azt mondják, hogy a piros magassarkú túl feltűnő. Ti mit gondoltok erröl?

19/L


2012. febr. 29. 16:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
14%
Hát igazuk van, nagyon feltűnő. Én sem vennék magamnak pirosat.
2012. febr. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
79%
19 évesen hagyod hogy beleszóljanak?!Jaj te lány...Ne hagyd!Ha saját pénzedből veszed akkor meg pláne.Nem értem miért ilyen szűk látókörűek a szüleid.
2012. febr. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%

nem feltűnőbb a citromsárgától


Én szeretem a piros színt és magassarkúm is van piros.

2012. febr. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
10%
hát amíg ott lakik a szülőknél azért beleszólhatnak :)
2012. febr. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
72%

Én is ezt mondtam amig meg nem vettem az első piros tűsarkú szandim.

Beleszerelmesedtem,imádom,csodaszép.

Azóta van többféle piros lábbelim (szanda,csizma,térd fölé érő tűsarkú csizma),lassan gyűjtöm őket,amugy is cipőmániás vagyok.


Ne hallgass rájuk

2012. febr. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
78%

szerintem ha szolidan öltözöl hozzá, pl farmer, vagy sötétkék, fekete, szürke ruha, ezeket , és a legegyszerűbb cuccokat is nagyon nagyon jól feldobja, és nem qrvás.


ez olyan mint a kis fekete ruha...minden nőnek kell egy piros magassarkú :)


miniruhával stb persze már gáz szerintem


30N

2012. febr. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
38%
Kitörik a bokád :O
2012. febr. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
87%

Gyerek vagy még, nem is kicsit. :) Kit érdekel, mit mondanak? Vagy tán ők pénzelnek?

Mikor már dolgoztam, de otthon éltem, első dolgom volt összespórolni a fizumból egy frankó laptopra, elég sokba volt. Apu persze mondta, hogy minek, van otthon gép (ja, 3-an osztoztunk rajta és ezeréves), aztán mire megtudta, hogy már megrendeltem, még rendes is volt, megcsinálta nekem a számítógépes asztalt hozzá.

A saját pénzedből arra költesz, amire akarsz. Ha tőlük nyúlnád le a cipő árát, igazuk van, ha beleszólnak. Mindenki a saját költségén uraskodjon.

2012. febr. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Nem dolgozom, még tanulok. Amúgy nem töröm ki a lábam, meg semmim, mert van jónéhány magassarkúm, és tudok bennük járni.

Egy fekete ilyen combközépig érő ruhával szeretném felvenni, fekete blézerrel +piros kézitáskával

2012. febr. 29. 16:30
 10/30 anonim ***** válasza:
94%
Hát akkor spórold össze a saját pénzedből. Amíg meg anyuék állják a kiadásaidat, örülj neki és köszönd meg nekik. Mást nem tehetsz, abba igenis van beleszólásuk, hogy mire költsd az ő pénzüket. Ez van... Tudom, hogy sz*r érzés, volt benne részem.
2012. febr. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!