Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elvált a párotok, és...

Ha elvált a párotok, és vannak gyerekek, odafigyel rátok?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok,hogy néha esténként szeretnétek hozzábújni, és ő ezt elfogadja, és nem csak akkor kedves ,ha ő akar valamit pl. Ha Te is fontos vagy számára, nem "csak" a gyerekek stb. Meg hogy a volt asszony éppen mit rak keresztbe.
2012. márc. 1. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Mondjuk, én soha nem akartam hozzábújni a válásunk után, de minden másban nagyon sokat segített. Bármi problémám volt, úgy anyagi, mint erkölcsi, nyugodtan fordulhattam hozzá. Mindig segített.
2012. márc. 1. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most nem értem a kérdést! Kihez szeretnél hozzábújni? A párodhoz, aki elvált? Vagy Te váltál el és az új párodhoz? Vagy a volt párodhoz? Igazából mi a problémád?
2012. márc. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, amikor a fülünkön ugrálnak a gyerekek, akkor nem akarok senkihez bújni, főleg nem az elvált férjemhez.
2012. márc. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Adott egy elvált férfi, akinek új kapcsolata van. A kérdést az új partner teszi fel!
2012. márc. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, akkor értem, de azt még mindig nem értem, hogy miért ne figyelne oda rám? Egy kapcsolatban alap, hogy fontos vagyok neki, nemcsak ha akar valamit, hanem mindig. Mindegy hogy vannak-e gyerekek, meg hogy az előző kapcsolata milyen volt meg milyen vele a viszony (mármint az exével).
2012. márc. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ebben a szituban vagyok en is kerdezö. A parom odafigyel ram, nagyon is, es erzem, hogy nagyon fontos vagyok neki, bujunk egymashoz, amikor csak lehet, es kedvünk tartja. A volt asszony itt is "szorakozik" velünk, van, hogy a gyerekeket is belevonja, ilyenkor elegge le tud lombozodni a parom, de attol meg kedves velem, meg szeretget, megis erzem, hogy ki van bukva.

Ez szerintem attol függ, mennyire tud a parod uralkodni az erzesein, mennyire tud elvonatkoztatni dolgoktol, van, akinek ez egyaltalan nem megy.


Sokaig - szemely szerint - nem tudtam mit kezdeni azzal, hogy sosem lehet olyan a kapcsolatunk, mint egy gyermektelen, elsö hazas parnak, es neha nagyon dühös voltam az exere, hogy meg mindig "hatalma" van felette, de most mar maskepp latom. A gyerekek hozzatartoznak a paromhoz, az ex a gyerekek miatt resze az eletenek, de engem szeret, es en vagyok a bastyaja, ahol mindig biztonsagban es szeretetben erezheti magat. Ö ezert halas is, erzem.

Ezt kell erösiteni, de ha neked hianyerzeted van a parod mellett, vagy ugy erzed, kisemmiznek (a gyerekek, az ex),akkor mindenkepp beszelned kell erröl a paroddal. Ha szeret, talaltok ra megoldast. Mindenesetre a szemrehanyasokat mellözd, mikor beszelgetni kezdtek. Csak beszelj az erzeseidröl, es kerdezd meg töle, ö hogyan latja mindezt. Lehet, hogy ö nem is erzekel a te problemaidbol semmit.

2012. márc. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A volt az volt. A gyermekeknek az kell, hogy jó legyen és mindenki akkor lessz nyugodt ha nekik is jó. Magyarán mondva segítsd a gyermekek ügyében, akkor ő is nyugodt lessz, és neked sem lessz rossz. Neki a gyermekek sorsa is fontos. Elvárni egy értelemes emberől, hogy ne legyenek neki fontosak a gyermekek? Vesztes ügy, ez arogancia és önimádat. Mindent a helyére kell tenni. Ha jó mindenkinek akkor jó .Az , meg szerintem nem ember akinek a gyermek nem fontos, ha egy nő azt várja el egy férfitól akkor az nem nő. ha nem más. Igaz vannak dolgok amiket nem lehet megoldani azonnal, de ha mellette állsz és látod azt, hogy gondja van akkor ha mellé állsz ,nem lessz gond. A gyermekek majd megoldódnak. Tényleg úgy van , ha valamit nem ő befolyásol akkor nem tud mit tenni.
2012. márc. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább azt vedd észre, hogy lelkiismeretes meber. Mert megtehetné, hogy ne érdeklik e gyermeke sorsa. Neked lessz ez , az amikor kiismerheted, hogy milyen ő.Tudni fogod, ha gyermeked lessz tőle miként lessz vele. Ez, egy szintén személyiség teszt is egyben. amit csak észre kell venned,mert te leszel az akivel élni fog és tudni fogod, hogy milyen ember is.
2012. márc. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!