Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én reagálom túl a dolgot vagy...

Én reagálom túl a dolgot vagy a párom bunkó? Hasonló szitu már nem először fordult elő! Hogy kéne kezelnem, mindig hagyjam rá?!

Figyelt kérdés

A sztori:

A párom fürdött,én meg elkezdtem nézni a tv-ben a kedvenc csatornámat. Ha tv-zek 80%ban ezt nézem,ez egy ismeretterjesztő,dokumentumfilm csatorna. Ez 9felé volt. Mikor végzett a fürdéssel nekem állt,hogy már megint ezt nézem,és hogy ezt fogjuk nézni,hogy nincs e a többi csatornán valami film?! Kérdeztem hogy miért fáj az neki hogy én mit nézek ha egyedül vagyok,meg a legtöbb film 8kor kezdődik,meg ha filmet akart nézni miért nem tette?! De ő inkább gépezett,majd mikor megunta elment fürdeni. Elvárta volna tőlem,hogy egyszerűen kapcsoljam el a csatornát,mert ő is itt van és amit nézek az őt nem érdekli! De ilyenkor nem is néz semmit,csak kapcsolgatja a távirányítót. Erre nagyon csúnyán összevesztünk!


Lehet hogy sokak szemében ez gyerekes dolog,és felesleges hiszti,de nem ez az első eset!



2012. márc. 4. 23:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod felvenni a műsort? Amúgy minden jogod meg van hozzá, de a párom is szokott ilyet:) Ált. én uralom a Tv-t, de Ő tiszteletben tartja h én mint szeretek nézni.
2012. márc. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Le se sz@rta a tévét mer gépezett! Én meg elkezdtem kapcsolgatni,és megint leragadtam a kedvenc csatornámnál,mert máshol nem volt kedvemre való. Úgyhogy nem konkrét műsort néztem,csak úgy "találtam".

Már néztem mikor ő elment fürdeni.

2012. márc. 5. 00:03
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak unatkozik és kötöszködős pillanata szokott lenni :/

Ha van számítógépetek,akkor javaslom, hogy legközelebb ülj le a gép elé és add oda neki a tévét.Feltűnően vizslasd a netes oldalakat, hogy lássa milyen jó így neked!

2012. márc. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
szerintem a tv-n próbáljatok meg nem veszekedni..olyat nézzetek ami mindkettőtöknek megfelel.
2012. márc. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Az tuti hogy borzalmas kötözködős természete van,sokszor nem lehet elviselni. Azért is belém kötött már hogy a gépen nézem a kedvenc sorozatom,meg szerinte "állandóan a GYIK-en lógok!


Ha gépezek,az a baj,ha tévézek akkor az! Egyszerűen semmivel nem tudja magát lekötni,bocs de igen autóversenyezik a gépen.


Mondtam már hogy nézesse meg magát orvossal! Arra hogy kimozduljunk vagy csináljunk valamit,rohadt lusta.

2012. márc. 5. 00:34
 6/18 A kérdező kommentje:
De ha ő nem tv-zik mert éppen a gépen lóg,vagy mást csinál, akkor én miért nem nézhetem azt amit szeretnék??? Mikor megunja amit csinál belém köt mert nem tetszik neki a tv műsor,engem meg érdekel és szeretném végig nézni? Olyan nagy kérés?!
2012. márc. 5. 00:37
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Lehet már késő van, de most nem értem : végzett a fürdéssel, gépezett, majd megint elment fürdeni?
2012. márc. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Gépezett,én meg néztem a tévét. Majd ő megunta a gépezést,és elment fürdeni. Mikor végzett a fürdéssel belém kötött hogy miért azt nézem amit nézek!
2012. márc. 5. 00:49
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen korúak vagytok és mióta vagytok együtt, de biztos vagy benne, hogy egy ilyen kötözködős idegcsomóval akarod leélni az életedet? Idővel csak rosszabb lesz - ha már most házsártos, pár év múlva elviselhetetlen lesz és mindenen veszekedni fogtok.
2012. márc. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Salx Narval ***** válasza:
100%
Fő problémának én sem a TV-n való osztozkodást látom, hanem a másik iránti, szeretet, tisztelet hiányát.Ha az élet más területén is ennyire önző a párod, akkor valóban érdemes átgondolni a kapcsolatotokat, ha nem, akkor vegyetek még egy TV-t.:D Én 3db TV vásároltam, mert gyerek is van.:D Minden esetre a megoldást nem a több TV jelenti, hanem az, hogy ismerjük és tiszteljük annyira a párunkat, hogy tudjuk mikor kell nekünk engedni, nyilván ez kölcsönös kell legyen és természetesen, nem csak a TV esetében.
2012. márc. 5. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!