Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan magyarázzam meg anyukám...

Hogyan magyarázzam meg anyukámnak, hogy ez nem normális és nem elvárható tőle?

Figyelt kérdés

Öcsém 20 éves, barátnője 18, idén érettségizik. Úgy tervezik, hogy utána ő is odaköltözik anyukámékhoz és jön az unoka. Az öcsém minimálbért kap, ebből nem tudná eltartani őket. Anyukám azt mondta, majd eljár takarítani meg gyerekekre vigyáz Ő a 9-0 órás munkaideje után. Nem örül neki, de "nem akar beleszólni az életükbe" és "nem hagyhatja majd nélkülözni az unokáját".


Hogyan vegyem rá, hogy álljon a sarkára? Vagy beszélgessek el én az öcsémmel?


2012. márc. 9. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is gáz a szitu, de hát Anyud döntésébe nemigen szólhatsz bele.
2012. márc. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez érdekes, szerintem beszélgess el az összessel, egyikőjüknek csak megjön az esze.
2012. márc. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem anyukám döntése, csak nem mer/akar ellene tenni.


A lány meg azt mondja, hogy mindenki ezt csinálja....

2012. márc. 10. 00:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Még csak terv vagy már jön is az unoka??

Beszélj az öcséddel hogy várjon még a családalapítással az összeköltözéssel nincs baj ismerjék meg egymást. De ne vállaljanak még gyereket!

2012. márc. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocs a kifejezésért de anyud értelmi fogyatékos, 18 éves csitri eldönti hogy az ő nyakába szül egy gyereket és még csak a véleményét se mondja el.

Tegye utcára a 20 éves fiát majd oda tervezgessen családot minimálbérből meg 1 munkanélküli nővel. Te is szép tisztán mond el a véleményed a 2 ingyenélő lúzereknek.

2012. márc. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Öcséddel próbáltál már meg erről beszélni, komolyan?
2012. márc. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam ezt nem tehetné velem, az biztos!

Anyukád nem akar beleszólni az életükbe? Kis taknyos 18 éves idegen lánynak joga van belerondítani anyud életébe?

2012. márc. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!