Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Állandóan én teszek meg a szüleimnek mindent.. Mindet én találok ki nekik, tanácsokat ha segítséget kérnek valamiért akkor segítek nekik.. Szóval mindig én csinálok meg nekik mindent, és most már úgy látom hogy ezt kihasználják. Az apám folyton lenéz engem, segítek neki aztán rá 5 perc múlva.. ezt mondja:: Á ezt én is megtudtam volna oldani... és akkor megkérdezem tőle hogy akkor minek kellett segítenem erre ő azt mondja hogy én egy hülye önző ember vagyok és ököllel az arcomba üt meg minden.. az anyám dettó ugyanez és a nővérem is.. meg szinte az összes családtagomnak én segítek.. hogy lássák milyen jófiú vagyok.. aztán utána pedig kihasználnak... Bántanak, hülyének néznek stb.. ha pedig nem segítek nekik akkor pedig az a baj.. És mindig nekem mondják hogy én változzam meg meg stb. Most már nagyon azt érzem hogy én "nem illek" be a családba.. Elköltözni pedig nem nagyon tudok mert nincs rá pénzem. Munkát se kaptam mostanság.. Mindig nekem kell megváltozni,, és utána pedig én vagyok a hülye. Ezt csinálják velem.. És nem tudom hogy miért.
2012. márc. 18. 16:54
 1/1 yuda ***** válasza:
Mondjuk egészen más okból, de én is elköltöztem. nem annyira bonyolult dolog az, ha kicsit bátrabb vagy. Nem kell egyedül költözz, fogj össze egy-két barátoddal, aki szintén költözne. Keressetek melót, albérletet, munkás szálót. . . aztán irány az önálló élet. Mutasd meg, hogy ffi vagy.
2012. márc. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!