Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennetek anyossal es apossal?

Mit tennetek anyossal es apossal?

Figyelt kérdés

Kilakoltatjak oket a jovohet folyaman.A harom gyerek kozul a legidosebb nem beszel veluk evek ota.Ferjem a kozepso.Mi egy egyszobas lakasban elunk a kisfiunkkal, nincs hely.De nem is ez a legnagyobb baj.Apos alkoholista, rendszeresen verte a csaladot, szerintem anyost meg most is.Nekik budos a munka, "ok mindig betegek".Mikor legutobb meglatogattak az unokajat mar az en penztarcambol is loptak.Gyerekeiktol mindig loptak es amit megvettek maguknak azt eladtak mikor a gyerekek nem voltak otthon.A legkisebb gyerek pedig alig keres valamit,egy szobat berel.

Ertelemszeruen nincs szuksegem tobb eltartottra,nem akarok alkoholistat a lakasba es egy gyermekbantalmazot.Nem akarok azon izgulni hogy mikor lopnak meg.Vegig kell nezni ahogy az utcara kerulnek?Nem izgulnak,ok biztosak benne hogy valamelyik gyerek befogadja oket.Te mit tennel?


2012. márc. 19. 20:45
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogadnám be őket. Ha éheznének, és nem lenne lakásuk rájönnének, hogy nem a munka a büdös
2012. márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
87%

Most ez kérdés?


Esetleg odamennék röhögni, vagy adnék egy-két szálló címet, ahova mehetnek. Befogadni az ilyet?!

2012. márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

kinyomtatnám nekik a legközelebbi hajléktalanszálló cimét,és azokat a cimeket ahol inygenkaját osztanak


A gyerek az első,alkoholista asszony és gyerekverő még látogatóba is nagyritkán jöhetne,nemhogy lakni,főleg 1 szobába.

Ilyenkor adok hálát az égnek hogy nekem normális anyós-após jutott.


Párod mit szól ehhez? Ő mit szeretne?

2012. márc. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 yuda ***** válasza:
35%

Nem értem egészen a kérdésed.

Azt kizártad, hogy hozzátok menjenek, de utána boncolgatod hogy amilyen természetűek, nem fogadod be a lakásba őket. Elsőre viszont azt írtad, eleve nincs hely sem.

De írok mást: Mit gondol a férjed? -mert ugyebár az ő szüleiről van szó. Szerintem had beszéljék ezt meg a saját gyerekei, hozzátok úgysem mennek hely hiányában, Majd a gyerekei, akik jobban ismerik őket és a lehetőségeket, megbeszélik egymás között.Ez nem a te problémád lesz úgysem.

Ti úgysem tudjátok befogadni, marad akkor a többi gyerek. Kör bezárult. Ennyi.

2012. márc. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 Nanamia ***** válasza:
100%
Keresnék más alternatívákat, mert azért picit nyomasztana a dolog, bármilyenek is legyenek. Én nem vagyok az ő szintjükön, és annyira tartom magam embernek, hogy valamilyen módon segítsek. DE semmiképp nem fogadnám be őket, de még a gyerek közelébe se engedném, amíg nem kezdenek normális útra térni.
2012. márc. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
90%
Az ő bajuk...maguknak köszönhetik.
2012. márc. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Amit leirtam az az en velemenyem, a ferjeme egy kicsit mas. Most o is azt mondja,hogy nem johetnek.De azt is mondja mindig,hogy a kovetkezo honapban mar nem ad nekik penzt megis mindig ad.Ha befogadja oket akkor mi elkoltozunk a babaval.Sajnos megtortenhet.

Anyoseknak nem szamit, hogy nincs hely. Lekoltoztek a legkisebb gyerek nyakara is 2 honapra.

2012. márc. 19. 20:57
 8/39 anonim ***** válasza:
50%

Segítenék kijárni nekik, amit lehet:

pl. ha mindig betegek, akkor rokkantnyugdíjat.

Ha van LÉLEK-program - mert az egyre több helyen van - , akkor abban segítenék nekik (igénylőlap, stb.)

Ha van lehetőség elkerülni a kilakoltatást, akkor abban.

Mi a szitu pontosan, milyen tartozások vannak, kik a követelők?

2012. márc. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
87%
Hát én ilyenekkel nem foglalkoznék. Akkor sem engedném be őket, ha kacsalábon forgó palotában laknék, nemhogy egy pici lakásba. Ingyenélők, nyilván rajtam is élősködnének. Tegyék meg mással! Ki kérte, hogy igya el a házukat az após? Akkor most igyon a híd alatt! Úgy kell neki!
2012. márc. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
76%

Fenti listámhoz még, ennek nem fogsz örülni, de ez is aktuális: ha mindig lopnak meg megver a férfi másokat, akkor ezek bűncselekmények, ha ezeket rendesen intézik, akkor elítélik őket és akkor börtönbe is mehetnek, nincs gond a kosztra, kvártélyra.

Amikor szabadulnak, akkor meg a felügyelőtisztjük elnavigálgatja őket.

2012. márc. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!