Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom miatt vagyok barna,...

A párom miatt vagyok barna, de így is bejön neki minden más barna. Mit tegyek, hogy csak én legyek?

Figyelt kérdés

Amikor megismerkedtünk szőke voltam, mert amúgy is a világos haj áll nekem jól a karikás szemeimhez, beesett arcomhoz a sötét haj olyanná tesz, mint a halál, de mindegy.


A párom azt mondta, hogy komoly kapcs-t akar velem, de szeretné, ha barna lennék, nem festett hidrogén fejű.


Átfestettem, növesztem. miatta. sokáig alig mertem kimenni az utcára, de már megszoktam, hogy senki még csak rám sem néz most már.


Viszont akármikor találkozunk hasonlóval, a páromnak ragyognak a szemei a másik lányra, és ha csak a Megasztárt nézem(tudom, nem a legjobb példa) de a Radics Gigi (15 éves Egzotikus szépség) a kedvence és imádja, előttem próbálja leplezni.


De mindez engem nagyon elkeserít, önbizalmamat elveszi.

Ha megemlítem neki, mindent letagad, hogy én képzelődöm.


Szomorú vagyok, mit tehetnék ahelyett hogy féltékenykednék?


2012. márc. 22. 21:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 A kérdező kommentje:
28N 31F vagyunk
2012. márc. 22. 21:27
 2/72 anonim ***** válasza:
100%

A párom azt mondta, hogy komoly kapcs-t akar velem, de szeretné, ha barna lennék

marha komoly lehet ha a hajszínedtől teszi függővé.Én ugyan fel nem adnám a személyiségemet egy pasiért sem.

2012. márc. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 Zoli780806 ***** válasza:
94%
keress mást
2012. márc. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
97%
31 éves létére 15 éves tetszik neki??Jellembajnok..
2012. márc. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
79%

Mindenkinek az eredeti hajszíne áll a legjobban, a természet nem hülye.

Az első hozzászólóval egyetértek.

A féltékenykedés pedig a Te lelki alkatodból ered, úgy értettem az elmondottakból, hogy a fiúd nem akar más lánnyal kapcsolatot, csak Te érzed ezt. Hm?

2012. márc. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 A kérdező kommentje:

31 létére, pont ezért tagadja le, illetve leplezi előttem, mert tudja, hogy neki égő, ha 15 évesekre bukik.


Amúgy nem ettől tette függővé a kapcs-t


Csak rosszul esik, hogy miért pont sablon kell neki, amit minden sarkon találni.

Olyan, mintha csak egy lennék neki a százból.

2012. márc. 22. 21:34
 7/72 A kérdező kommentje:

Nem is igazán féltékenység ez, nem attól félek, hogy megcsal.

Hanem mintha mindegy lenne neki, hogy velem van e, vagy akár a szomszéddal.

2012. márc. 22. 21:36
 8/72 anonim ***** válasza:
100%
Ja, akkor ez nem is a hajszínről szól, csak nem érzed, hogy kapcsolódna a személyiségeddel, hogy a Te jellemzőidet szeretné, ugye?
2012. márc. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 A kérdező kommentje:

eredeti hajszín...

olyan indiános fejem van

vékony arc, oldalt be van esve, meg sötét karikás szemek, nah ehhez társul a sötét hajam

Szép vagyok, csak nem itt, hanem a dzsungelben.


Viszont világosabb hajjal sokkal üdébb a tekintetem, fitalabbnak, frissebbnek látszok, nem, mint egy agyon vizipipázott sátoros nyílvessző.

2012. márc. 22. 21:38
 10/72 anonim ***** válasza:
92%

egyetértek a 2. válaszadóval!


gigi meg nem egzotikus szépség... :D

2012. márc. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!