Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen rossz a helyzet?...

Tényleg ilyen rossz a helyzet? Elképzelhetetlen hogy én legyek fáradt?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok 70 kmre van a város, ahol tanulok, onnan, ahol lakom, így kollégista vagyok, csütörtökönként járok haza, mert szerdán 8-ig van órám.

3 nap alatt 12 órát sikerült aludnom, mert egyetem mellett korrepetálok, illetve 4 napnyi órát pakoltunk be 3 napra, h ne kelljen csütörtökön bemenni. Mára virradóra már sikerült 8 órát aludnom, de ennek ellenére fáradt vagyok, és feszült, és néha felcsattanok a szüleimre, akaratlanul.

Ők ezt úgy vezetik le, hogy lenézem őket.

23/L


2012. márc. 22. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Magyarázd el nekik is úgy , ahogy ide leírtad!:)
2012. márc. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én elhiszem hogy neked is fárasztó,de akkor sem másokon kéne levezetni a feszültséget.Gondolom a szüleid is dolgoznak,és megvan nekik is a maguk baja.Mégsem a te fejedet harapják le a hazamész.Mégsem mondják neked,hogy ne gyere haza,mert sík idegek vagyunk...

Ha ideges vagy,fáradt vagy akkor találj ki valami pihentető dolgot amitől hamar fellazulsz.Én például ilyenkor elmegyek úszni,majd szaunázok egyet.Szaunázás közben zenét hallgatok,és szundítok egy kicsit.Vagy fogok egy jó könyvet és kikapcsolom az agyam.Olvasok,kezemben egy pohár tejszínhabos kakaóval..

A férjem ha feszült,fáradt,akkor csinál magának egy nyugtató olajjal készített fürdővizet,és abban pihenteti ki magát.Néha el is szundikál egy kicsit..

Szóval keres valamit amitől lenyugszol.

2012. márc. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem mondják, hogy ne jöjjek haza, pedig néha az kéne, hogy Pécsett pihenjek, mert itthon igazából mindig van valami dolog.

Pihenni pihenek, ma pl elmentem apuval horgászni.

A gond az, hogy ők is kimerültek meg én is. Nyilván egyikünknek sem jó. Ők nagyon sokszor idegesek és bántanak meg minket, természetesen nem akarják, de ha én csinálom, akkor lenézem őket.

Nem azt mondom, hogy nem vagyok hibás, sőt, jobban is beoszthatnám az időmet. Nem is az a baj, hogy szóltak, hogy ez így nem jó. Az fáj, de az nagyon, hogy azt hiszik, hogy lenézem őket. Náluk értékesebb embereket el sem bírok képzelni...

2012. márc. 22. 21:54
 4/6 anonim ***** válasza:

csak annyit írnék ehhez, hogy amikor én voltam éhes, fáradt és menstruálósan nyűgös egyszer, szépen megkértem a párom, hogy nehogy veszekedjünk, mert ma feszültebb vagyok, inkább legyen figyelmesebb.

ehelyett egésznap beszólt és mart


szóval ez fordított pszichológia valahogy.

ha szólsz, mindig ellentétes reakciót váltassz ki ezügyben.

2012. márc. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor miért nem maradsz Pécsen? Sosem értettem amúgy a csoporttársaim egy részét, hogy miért kell mindig, minden hétvégén hazamenni? Hétvégén? Dehogy hétvégén, már szerdán. Ahelyett, hogy négy nap óráit három napba pakolod, legközelebb úgy oszd be, hogy egyenletes legyen, nem kell már csütörtök reggel hazasprintelni. Inkább aludd ki magad, és a koliban gondolom egy pénteki napon nem zaklatna senki.

Felnőtt vagy, nem kell állandóan hazaszaladni, főleg, hogy otthon ki se tudod magad pihenni.

2012. márc. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Csütörtök délután járok haza, mert mindig cva valami dolgom még Pécsen, amit a 12 órás napjaimba nem tudok beletenni.

Haza azért járok hetente mert ezektől függetlenül szeretem őket, és mert elvárás, ezt, hogy nem jövök haza, már csak 1 hónapig tehetem meg, mert pénz hiányában májusban már nem leszek kolis, hanem bejárós. De még pár ilyen s nem jövök haza...

2012. márc. 23. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!