Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna, vagy örülnél, ha...

Zavarna, vagy örülnél, ha anyósod a közeledben lakna és szinte minden nap meglátogatna?

Figyelt kérdés
2012. márc. 25. 16:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna, mindennap az túlzás, hetente/2 hetente 1 bőven elég.
2012. márc. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A minden napos látogatást nem díjaznám.A`m örülnék ha a közelben lakna.Ha kellene tudna segíteni.
2012. márc. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És ha csak heti 1x jönne látogatni, de akkor is közel lakna, pl. veletek egy lépcsőházban?
2012. márc. 25. 16:39
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is tudom, mit gondoljak anyósomról és apósomról ..

Egy lépcsőházban lakunk jelenleg, 5 emelet választ el minket és állítólag megreccsenek a 8 hónapos unokájukért, de egyszer sem hívtak fel eddig minket, hogy lejönnének vagy mi menjünk fel.

Én sokszor vittem a gyereket, de már belefáradtam ebbe..

Úgy vagyok vele, hogy senkinek nem fogok könyörögni, hogy lássák a gyermekem. Még a saját szüleimnek sem. Bár nekik nem is kell. Igaz, hogy 120 km-re laknak tőlünk, de minden héten jönnek vagy mi megyünk látogatóba.

Anyóséknak akkor lesz nagy érvágás, ha elköltözünk fél év múlva.. szerintem akkor fognak feleszmélni, hogy az unokájuk legszebb korát nem látták és nem vettek részt benne.


Tehát örülnék vagy zavarnának?!

Nem tudom ... nem nagyon érdekelnek már...

2012. márc. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Amíg nem szól bele a mindennapi életünkbe és nem akar irányítani hogy szerinte mi a helyes és azt úgy kéne csinálni és amikor látogat akkor nem egész napra jönne csak kb 1-2 órára akkor nem a zavarna.
2012. márc. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Huh egyszer még 10 éves koromban egy rokonnál töltöttem 1 hónapot, egy 30 éves nőről lenne szó, férjjel. Az anyja ott lakott a szomszédban, és mindennap átmentek(mármint önként), volt hogy többször is, együtt ebédeltek, vacsoráztak..és ez nekik jó volt..és mai napig nem értem...(nyár volt, a nő tanár, az apa éjjeli biztonsági őr)
2012. márc. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Agybajt kapnék, ha minden nap jönne anyósom. Mondjuk nem is vagyunk jó viszonyban, kb évente egyszer, max kétszer találkozunk, pedig itt laknak tőlünk negyed órára. Ha jó lenne a kapcsolatunk, akkor sem örülnék ha minden nap jönne, a heti egy alkalom bőven elég lenne.
2012. márc. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Anyósék 2 házzal arrébb laknak. Nem mondom, hogy minden nap jön, de heti 4-5 alkalommal biztosan.

szóba került, hogy elcserélnék a lakásukat arra ami a lépcsőházunkban van, 2 emelettel feljebb.

Mondtam a páromnak, hogy még csak az kéne, hogy minden nap lejárkáljanak!!! De anyós azt mondta, csak heti egyszer jönnének, ha hívjuk őket.

2012. márc. 25. 16:52
 9/16 anonim ***** válasza:
Mi most fogunk abba a lèpcsöhàzba költözni,ahol anyósjelölt meg aposj. lakik,eleinte ezen aggodtam,de most mar örürök,mivel ha valami kell,akkor nyugodtan szolhatok.Nem jàrkàlosak.
2012. márc. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Anyós minden nap,kicsit sok lenne szerintem.Hetente 1szer jönnek.

Anyu minden nap jön de a páromat nem zavarja.Igaz ők elég keveset komunikálnak egymással.

2012. márc. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!