Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmeséled a legkínosabb...

Elmeséled a legkínosabb történeted?

Figyelt kérdés
Mi az amit megtettél véletlen vagy akár direkt és most úgy érzed,hogy elsüllyednél legszívesebben szégyenedben?

2012. márc. 27. 12:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/150 anonim ***** válasza:
97%

A legkínosabb eddig talán az a jelenet volt, amikor először találkoztam anyós jelöltemmel, bemutatkoztunk, és érezni lehetett a levegőben, hogy szimpatikusak vagyunk egymásnak. Megmutatta nekem a kedvenc vázáját, amit a kedvenc osztályától kapott (gyönyörű volt, de egy nem stabil állványon állt a szűk előszobában). Én oldott hangulatban voltam, és nagyban örültem, hogy jó benyomást tettem, majd megfordultam, hogy megkeressem páromat - és azzal a mozdulattal le is vertem a vázát. Abban a pillanatban minden vér kifutott belőlem, el akartam ájulni, és képzeletben ásni kezdtem magam alatt, hogy elsüllyedjek, lehetőleg minél mélyebbre...

Azóta is jóban vagyunk :D

2012. márc. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/150 anonim ***** válasza:
98%

Hülye fejemmel írtam egy lánynak neten, hogy jövőre ugyanott tanulok, ahol ő és hogy szimpatikusnak találom. Azóta néha köszön, néha nem, de nem mentem hozzá oda végül személyesen, mert - gondoltam - ez már úgy el van b.szva, ahogy kell...

Szinte minden nap látom, ég a fejem előtte. :D

2012. márc. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/150 A kérdező kommentje:
Ezek jók.:) És ha majd évek múlva visszagondoltok erre,akkor is kellemetlenül fogjátok érezni magatokat,vagy csak nevettek rajta?
2012. márc. 27. 12:36
 4/150 anonim ***** válasza:
98%

első osztályos koromban elloptam a padtársam 4 színű tollát.Ez akkor nagy szám volt a 70-es években.

Persze a tanár kiderítette,és én azt hazudtam,hogy apukám vette nekem.Szinte rögeszmésen mondtam a magamét.

Behívták apámat a suliba,de még ő előtte is hazudtam tovább."apu vette nekem"..Ma sem értem miért tettem,hiszen nem lett volna szükségem a tollra,(ha kértem volna,tényleg vett volna apám nekem is),és ma sem értem miért hazudtam.

A kínos jelenetre még ma is emlékszem.Talán ennek köszönhető,hogy utána soha semmit nem loptam el.Szóval becsületes ember lett belőlem..:)

40/N

2012. márc. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/150 anonim ***** válasza:
96%

Első vagyok.

Én már most is csak nevetek rajta (nem egészen két éve volt), de azért annál a pillanatnál minden jobb, komolyan, még a halál is (nem kell szó szerint venni) :D :D Azóta már beletörődtek, hogy béna vagyok, és általában nem én viszem ki a konyhába a mosogatni valót :D

2012. márc. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/150 anonim ***** válasza:
87%
Elbőgtem magam, amikor barátnőm dobott. Akkor 19 voltam. :D
2012. márc. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/150 A kérdező kommentje:
Utolsó és Apukád mit mondott a tanárodnak?:)
2012. márc. 27. 12:39
 8/150 A kérdező kommentje:
Jókat mosolyogtam,mindenkinek megy a zöldkezecske!:)) Köszönöm,hogy elmeséltétek.:)
2012. márc. 27. 12:40
 9/150 anonim ***** válasza:
98%
Egy jól sikerült buli másnapján mehettem az alsóbb szomszédokhoz ablakot takarítani. Utána hónapokig kerültem a szomszédokat...
2012. márc. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/150 anonim ***** válasza:
98%
(2. és 6. vagyok) Óvodás kiscsoportos koromban volt 100 ft-om, de én 50-ért akartam venni valami kis játékot (nem emlékszem már, mit) és én nem tudtam még számolni akkor, ezért nővéremmel elcseréltem a 100ft-ot 50-re... mikor szembesítettek, hogy mi van, tök butának éreztem magam, és évekig nyüstöltem nővéremet, hogy lóg 50 ft-tal :D
2012. márc. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!