Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek adod át hamarabb a...

Kinek adod át hamarabb a helyedet ha tömeg közlekedsz, terhes nőnek, aki kisgyerekkel van, vagy idős embernek?

Figyelt kérdés

2012. márc. 29. 15:36
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
68%
attól függ, hogy a terhes nő cigány-e.
2012. márc. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
59%

terhes vagy kisgyerekes nőnek.


nyugdíjasnak csak akkor ha ismerem

2012. márc. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
91%

Aki előbb odaér.

Számomra ez olyan egy szinten lévő dolog. Aki pocakos annak könnyen dagad a lába, ami elég fájdalmas. Aki idős, annak hosszú évek megterhelése miatt gyengék.

Nekem speciel akkor nem adta át senki a helyet amikor vajúdtam (a lerendezett kocsi előtte két nappal lerobbant, busszal mentünk kórházba)

2012. márc. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
92%
azért elég valószínűtlen, hogy ülsz a buszon, és körbeáll egy terhes nő, egy idős bácsi, meg egy kisgyerek :D aki tényleg mellettem áll, annak.
2012. márc. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
63%

terhes nőnek vagy kisgyerekkel utazónak!Ha nem látok ilyet akkor idős embernek!



Amugy minden nap utazunk metróval (én és a két kisfiam)az egyik az ölembe a másik kapaszkodik a lábamba nagy tömeg és soha nem adja át senki a helyet! :(

2012. márc. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
80%

Terhesnőnek vagy a kisgyereknek. Az 'idős' emberekről meg van a véleményem. Ha tényleg idős, akkor semmi probléma, rögtön átadom, ők mindig nagyon meg is köszönik.

Viszont vannak azok, akik csak elvárják, hogy mindenki átadja nekik a helyüket, nem is annyira idősek és fel vannak háborodva, ha valaki nem ugrik csak hogy ők leülhessenek.

Első ránézésre persze nehéz megállapítani, hogy ki melyik csoportba tartozik, de aki naponta bkv-zik, annak ez már nem probléma. (És az utóbb említetteknek persze nem adom át.)

2012. márc. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
48%
Egyiknek sem, mindig van más aki hamarabb ugrik..
2012. márc. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
46%
Akit először látok meg,ha esetleg együtt jönnek,akkor aki közelebb van és ha más nem adja át a helyét a másik rászorultnak,akkor erre felhívom a többi ülő utas figyelmét.
2012. márc. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:

"azért elég valószínűtlen, hogy ülsz a buszon, és körbeáll egy terhes nő, egy idős bácsi, meg egy kisgyerek "

Ezen jót nevettem!:)))

De mi van ha mégis,akkor? A "hamarabb" nem kell szó szerint venni,mondjuk úgy "szívesebben"?! De persze hogy annak aki ott áll mellettem.

2012. márc. 29. 15:49
 10/49 anonim ***** válasza:
62%

# 3


Hú, ez durva:(


Hát én akárkinek átadom, bár inkább le sem ülök, mindig a porbléma van belőle.

2012. márc. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!