Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki csalódott a férjében/párjá...

Aki csalódott a férjében/párjában, annak mi az oka?

Figyelt kérdés
A gyerekvállalás előtt vagy pont amiatt? Férfiként vagy apaként okozott csalódást?
2012. márc. 30. 11:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Emberként!Zsugori és kicsinyes.Ha vesz nekem valami ajándékot utólag mindig a fejemhez vágja,hogy mennyi volt.Folyton hangoztatja,hogy mennyit költ rám,stb...Én is dolgozom csak kb a felét keresem,mint ő.
2012. márc. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
És eszemben sincs neki szülni!!
2012. márc. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán mért nem váltatok még el? Amúgy én még nem csalódtam.Eddig.
2012. márc. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Még nem aktuális a gyerektéma, de a hozzáállása nem tetszik. Néha kijelenti, hogy tök mindegy, lesz-e gyerek vagy nem. Illetve, hogy ő még gyerek (így mondta), nem tudja elképzelni magát még jó ideig sem mint férj, sem mint apa. (28 éves!!!)
2012. márc. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnék válni de még másfél év van a hitelből.Az kivárom.A hitelt is fele-fele arányban fizetjük,holott ő tényleg a dupláját keresi.Tavaly is nélkülem ment a nővére családjával nyaralni külföldre,mert nekem nem volt rá pénzem!!Ez nem házasság,ez egy szar!
2012. márc. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
És nem volt mindig ilyen!!Csak jött anyuka és telebeszélte a fejét.Szerinte nem illünk össze,mert én panelben nőttem fel,ők meg családi házban élnek.Meg keveset keresek.Szépen lassan megmérgezte a fiát ezekkel.
2012. márc. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 5.válaszoló.Ő a férjed?mert ez eléggé durva.Nélküled ment nyaralni?nem vagytok közös kasszán?
2012. márc. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ez a nyaralós dolog tényleg nagyon durva! Egyetértek, ez nem házasság.
2012. márc. 30. 11:53
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen a férjem.Közös kasszán voltunk,csak miután felvettük a hitelt a kedves mama telebeszélte a fejét,hogy én majd kifizettetem a hitelt és lelépek a lakás felével.Azóta külön fizetünk mindent.Sokszor egy cipőt nem tudok venni,mert nem marad rá de ő elnézte télen is,hogy lyukas csizmába járok.Karácsonyra vett egyet nekem,azóta is azt hallgatom,hogy 6000 ft volt.Ez az egész pénzezés tönkrevágta a házasságom.Mert mi lenne ha elmennék szülni??Miből tartanám el magam meg a babát is?
2012. márc. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Atya ég! Ez tényleg durva!

Én még nem csalódtam a férjemben, habár nálunk is volt az anyós részéről hasonló kavarás. Én még egyetemre jártam, nem voltam pénzkereső, és férjemnek meg nagyon jó munkahelye volt/van. Építkezésbe fogtunk, és akkor jöttek a gondok. Anyósom elkezdte mondogatni a férjemnek, hogy házassági szerződés kell, meg hogy nem igazán jó, ahogy élünk (nem kéne ilyen sok mindent a férjemnek fizetni...stb.stb.), mert igaz, hogy én is dolgoztam suli mellett, de messze nem kerestem annyit..


A lényeg, hogy a férjem nagyon jól kezelte a szitut, és keményen kiosztotta az anyukáját :) azóta nincs is gond, meg sem említi az anyós a pénzt. Én meg elvégeztem a sulit, találtam magamnak egy jó munkát, így már tényleg nem dumálhat az anyós :)

2012. márc. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!