Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig érdemes egy kapcsolatér...

Meddig érdemes egy kapcsolatért küzdeni?

Figyelt kérdés
Bennem is akad hiba de próbálok kedves lenni és ha nem kapok elég figyelmet akár több hétig is, próbálom felfogni úgy hogy sok a dolga stb... de meddig nyeljen az ember úgy hogy nem kapja vissza, meddig érdemes küzdeni? L
2012. ápr. 2. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem addig érdemes, amíg meg nem fogalmazódik benned ez a kérdés, amit feltettél. Már ha érzed hogy nem törődik veled a barátod, akkor a fejed tetejéte is állhatsz, nem lesz jobb csak idejig-óráig. legalábbis én ezt tapasztaltam, hisz nagy mértékben senkit nem tudsz megváltoztatni, nem könyörögheted ki belőle, hogy figyeljen rád, mert akkor az nem magától van, hanem te kérted tőle.

Talán beszélgess el vele, h ezt érzed és szépen elmondod neki hogy te most időt kérsz tőle és hagyjátok egymást gondolozni, tisztázni. Szerintem, én ezt csinálnám.

2012. ápr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
míg az ember úgy érzi, hogy megéri...
2012. ápr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Önts tiszta vizet a pohárba és közöld vele,hogy elhanyagolva érzed magad.Ha ezután sem törekszik,akkor nincs értelme az egésznek. De a te lelkiismereted tiszta lesz,hogy felhivtad rá a figyelmet,és te megpróbáltad.
2012. dec. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!