Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeházasodnátok egy nagyon...

Összeházasodnátok egy nagyon túlsúlyos emberrel?

Figyelt kérdés
Olyan szintű túlsúlyra gondolok, hogy már lelóg a hasa, alig bír menni, nehezen kap levegőt.
2012. ápr. 2. 22:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem szeretnék olyan hamar özvegy lenni.
2012. ápr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

nem

nem csak mert egészségtelen hanem mert undorodnék tőle

sajnálom ha nyers voltam de engem taszítanak az ilyen emberek

2012. ápr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nem találnám a kukiját.
2012. ápr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%
Igen.
2012. ápr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Miért te igen?
2012. ápr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
Nem, nem tudnék rá felizgulni.
2012. ápr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Ha szeretném őt, akkor minden további nélkül. De amúgy nem. A félreértések elkerülése végett: Szerelem nélkül sovány emberrel sem házasodnék.
2012. ápr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Pont ilyen ember a férjem, és nagyon szeretem Őt! Nem gazdag, mielőtt még valaki azt írná, hogy biztos gazdag. Nem az. Viszont annál gazdagabb szeretetben, tiszteletben, megbecsülésben, gyengédségben, kedvességben.
2012. ápr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%

Szóval most nem egy mondjuk 100 kg-s emberről beszélünk, hanem olyanról, aki már durván elhízott, extrémen. Mert a túlsúlyos az 30-as BMI értékig értendő, afölött túlsúly.

Szóval mondjuk egy 200-300 kg-s emberről beszélünk, ő az, aki már lényegében alig tud menni a súlyától. Ilyennel nem. Még egy 150 kg-ssal sem. Iszonyat szaguk van! Akárhány ilyen nagyon kövér emberrel találkoztam, büdös volt. Részben "nem tehet róla", mert hát nem tudja magát megmosni, akkora testet...

Az ilyenek már nagyon taszítóak, férfiban nőben egyaránt és hát mi a jövőképük? Lassan, de biztosan rámegy az egészségük, munkaképtelenek...


Én olyan 90-100 kg között mozgok nőként, van élettársam. Az utóbbi időben engedtem el magam, 80 kg körül szoktam lenni, de most egy betegség betett nekem, feküdnöm kellett és hát az evés meg ez, meg a hízlaló gyógyszer, amit szedtem kell, megtette a hatását... Most vért izzadva dolgozom ellene. A párom egyébként normál alkatú férfi és szeret engem húsosan, de én nem szeretek kövérként élni. Nem fogok megállni a régi súlyomnál.

2012. ápr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

A belső értékek mellett azért fontos az is, hogy külsőleg tetsszen a párunk, megkívánjuk stb, én egy ennyire kövér embert nem kívánnék meg, bármennyire is jófej és kedves.

Ha külsőre semmi nem tetszik valakin, nem mozgat meg szexuálisan, de belsőleg minden megvan benne, az olyanokból lesznek a jó barátok

2012. ápr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!