Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a barátnőmmel,...

Mit csináljak a barátnőmmel, félek pár nap és kiugrik az ablakon?

Figyelt kérdés
Teljesen meghülyült:"((( 3 hónapja begyógyszerezte magát és sírva fakadt, majd elájult, a mentők vitték el, kikötött a pszichiátrián...aztán éheztette magát, tovább gyógyszerezte magát, elkezdte magát hánytatni, az iskolában minden órán sírva fakad, többször előfordult hogy sírva kiszaladt az iskolából..undorító ahogyan kinéz már, alig van 40 kg, karikásak a szemei, beesett az arca, és se nekem, se a pszichiáterének nem mondja el hogy mi a baj..mielőtt 3 hónapja lehangolt volt, de nem súlyosan...és most arról a lányról beszélünk aki 7.osztályig végig kitűnő volt..most meg vagy sír, vagy meg sem szólal, vagy hány...de a tanárok is kérdeznek tőle valamit, nem mond semmit, csak bámul maga elé, volt, hogy a fiúkkal elcipeltük(kézben) hozzám, hogy most nálam lesz, nem kap sem gyógyszert, és hányni sem fog..ott maradtunk vele egész nap, nálunk, de meg sem szólalt, pedig teljesen értelmesen nézett. És csak 14 éves, és nem tudunk mit csinálni, senki, semmi, tönkreteszi az életét, és minden körülötte élőjét, mindenki annyira szereti:"(
2012. ápr. 4. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Hol vannak a szülei?hol van a háziorvosa??Tanárok sem tesznek semmit???Számomra hihetetlen.Valoszinű mentálisan kikészült a barátnőd és segitségre van szüksége.Mond el valakinek és kérjetek segitséget akár a családsegitőben is
2012. ápr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Orvost kell váltani, illetve ilyen korban szerintem egyáltalán semmilyen gyógyszerrel nem kéne tömni, mert sokakon az inkább csak ront.

Vigyétek pszichológushoz, aki beszélget vele - a pszichiáter ált. csak gyógyszert ír.

Sajnos állhat valamiféle zaklatás, fizikai vagy szexuális bántalmazás is a háttérben. Valakinek (egy embernek) mégis csak ki kéne szedni belőle, hogy mi áll mindezek hátterében, és a kiváltó okot kell megszüntetni.

2012. ápr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Feltétlenül keressetek valami jó pszhichológust, ne ilyen kuruzslófélét. Ide már orvosi segítség kell.
2012. ápr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
családdal mi a helyzet?szülei vannak,tesói?velük jól kijön?esetleg el tudom képzleni hogy ha otthon van baj,akkor azér csinálja.
2012. ápr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Ha alig van 40 kiló, és nem eszik/hánytatja magát, akkor Vadaskert (de oda a szülőnek kell telefonálni). Ott szakemberek evészavarosokkal és mentális betegekkel is foglalkoznak.

Pszichológusok segítségével, továbbá hozzá hasonló betegekkel együtt töltött csoportterápiák során gyógyulnak.

2012. ápr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amúgy esélyes, h otthon van gikszer, ez esetben pedig családterápia.


Én otthoni gondok miatt - alázás, elhanyagolás, lelki terror, stb - már 2. éve vagyok beteg (előbb anorexia - lázadásképp -, aztán depresszió, most a bulimiából jövök ki, a sulit leszrom, szal...) Amúgy esélyes, h otthon van gikszer, ez esetben pedig családterápia.


Én otthoni gondok miatt - alázás, elhanyagolás, lelki terror, stb - már 2. éve vagyok beteg (előbb anorexia - lázadásképp -, aztán depresszió, most a bulimiából jövök ki, a sulit leszrom, szal...)

2012. ápr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mi van a családjával tényleg?
2012. ápr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!