Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan történt a szakításod?

Hogyan történt a szakításod?

Figyelt kérdés
Fokozatosan, vagy egy csapásra. Engem tegnap "lepett meg" ezzel a párom (F), de a levegőben lógnak levezető találkozások. Mit tegyek? Minden porcikám rá vágyik, de az agyam azt mondja, értelmetlen. De egyszerűen nem tudom ilyen hirtelen nem hívni és nem látni.
2009. jún. 16. 21:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk az utolsó hosszabb kapcsolatomban én vetettem véget a dolognak (3 évig voltunk együtt). De mi utána még egy darabig gyakran találkozgattunk, nekünk jót tett. Csak úgy egy csapásra nem lett volna könnyű váltani, így mi 1-2 hónapig még gyakran kerestük egymást, sokat beszélgettünk, stb. Bár van ahol ez nem jön be, nálunk még búcsú szex is volt több alkalommal is abban az 1-2 hónapban. Kellett ez nekünk, hogy el tudjuk engedni egymást, mert a kapcsolatunk már régóta nem vezetett sehová, inkább csak a megszokás tartott össze minket a végén, így viszont könnyebb volt az átmenet. Ez már 4 éve volt amúgy, de azóta is jó barátok vagyunk, ami szerintem ritkaság.
2009. jún. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%
Életem szerelme jeggyűrűért gyilkolt, egyik percben még összebújva voltunk, másik percben már vitték a rendőrök. Ennek 4 éve, azóta kétszer láttam láncba verve. Azóta depresszióban élek.
2009. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

10 hét "ámor-mámor-rózsaszín köd" után, december 27én közölte, hogy bocsi, mivel én csak a szerető vagyok, ő inkább a "hivatalos" barátnőjét választja. Karácsony három napján rám se bagózott, pedig előtte volt már minden, közös lakás keresés, stb.

A következő két hetemre nem emlékszem.

Ennek két és fél éve, már egyáltalán nem szeretem, de mindig elszomorodom, ha eszembe jut az a szívfájdalom, amit okozott nekem. Valóságos fizikai fájdalom volt, heteken keresztül nyugtatókon éltem, mert 190-es vérnyomással ébredtem minden nap.

Pár hete megláttam a képét az újságban, azt hittem megint kiszakad a szívem.

Én is majd megvesztem, hogy találkozhassak vele, de azóta sem láttam és ez így volt jó. Aminek vége, azt nem érdemes bolygatni, mert sosem keveredsz ki belőle.:S

2009. jún. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
94%
3szor szakitott a parom(f).Egy csapasra.Utana 1 honapig depis voltam.
2009. jún. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Jegygyuruert gyilkolt..hjajj nagyon sajnalom.Legy eross es atteszed magad rajta.Kitartas!:)
2009. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
86%

egyik napról a másikra

már egy ideje éreztem, h valami hiányzik a kapcsolatunkból, és gondolkodtam is mi legyen, hogy legyen, de nem jutottam dűlőre

aztán egy nap megkérte a kezem, azonnal nemet mondtam, és kitálaltam

még néhányszor próbálkozott a srác, de hiába

ma sem bántam meg

2009. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
81%

egyik napról másikra. tipikus szemétláda feeling

egyik nap még minden másik nap se szó se beszéd összejött egy másikkal... és ezt msnen közölte velem

L/16

2009. jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb az egyik napról a másikra. Lassan fél éve "gyilkoljuk" egymást. Menne is meg nem is, amolyan egy ágyban az ellenséggel típusú kapcsi lett a házasságunk. Brutális. Jobb lett volna, ha fogja a cuccait, és elmegy.
2009. jún. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
95%

Én az a tipus vagyok, hogy ami a szívemen, az a számon. Ez sok mindent megkönnyít, pl ha vmi bajom van a kapcsolattal akkor elmondom, ő tud rá reagálni, és közösen kereshetjük a megoldást.

Optimális esetben működik, de azért volt olyan, hogy többszöri jelzésem után sem változtatott a hozzáállásán, így végül leültettem egy kávézóban és elmondtam, hogy részemről nem akarok több esélyt adni ennek a dolognak.

Még én kísérgettem utána pszichológushoz, mert öngyilkossággal fenyegetőzött meg mindenhogy próbált visszazsarolni magához. Sikertelenül. Aztán pár hónapra rá összejöttem életem szerelmével, ennek idén lesz 10 éve, vasárnap múlt 9 hós a kislányunk - szóval jól tettem, hogy kitartottam az elhatározásom mellett és nem adtam még egy/kettő/sokadik esélyt neki újra...

27/L

2009. jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
95%
Szia! Teljes mértékben megértelek!! Mi a hétvégén szakítottunk. És borzasztóan nehéz!! Detto ugyanezt érzem...mindenem rá vágyik, hogy itt legyen, magához öleljen, simogasson, hozzám bújjon, a fülembe súgja, hogy mennyire szeret....nagyon kegyetlen érzés! De viszont ha az eszemmel gondolkozom be kell látnom, hogy semmi értelme a folytatásnak. És ez a két érzés együtt...leírhatatlan! Nekem is borzasztóan nehéz nem felhívni..sokszor a kezembe van már a telefon, és olyankor mond az eszem "álljt"! Kitartás, kitartás, kitartás!!! Csak ezt tudom mondani. Talán az idő tényleg begyógyítja a sebeket. Ha gondolod beszélhetnénk privibe. Szia!
2009. jún. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!