Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám miért ilyen? Mit csinálja...

Apám miért ilyen? Mit csináljak vele? FONTOS!

Figyelt kérdés

Apám állandóan kiabál, veszekszik velem a semmiért, ha haza ér egyből az első dolga hogy a hibát keresi bennem, napok óta a barátomnál vagyok, és első 3 napba folyamatosan hívogatott engem is, pasimat is, írogatott mindkettőnknek hogy mennyek haza. Aztán írtam neki, akkor azzal jött hogy költözzek el, aztán megint írtam akkor jött azzal hogy félt és csak jót akar nekem, megint írtam neki, de akkor meg azzal jött hogy felejtsem őt el! Közbe nem írtam neki olyat. -.-" Beszélni nem lehet vele, semmit nem enged, mindig morog. Pénzt is alig akar adni, ha nagy nehezen ad, az is kevés, most itt a szünet,és van kemény 200 forintom. Mit kezdjek vele? :(

17L


2012. ápr. 6. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%
Megkérdezhetnéd tőle is :)
2012. ápr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
de nagy gondja van egyeseknek...
2012. ápr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Ha 17 évesen tudsz a pasidnál lakni, akkor gondolom, dolgozni is képes vagy. Keress munkát.
2012. ápr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Menj haza!!!!Ülj le és beszéld meg vele , hogy bár te szereted de ez nem állapot , hogy így viselkedik veled és nem érted a miértjét!Ha Apád józan emberi lény megfog hallgatni és magába fog szállni , de azzal , hogy te nem otthon laksz csak még jobban felmérgesíted!: )
2012. ápr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

17évesen 3 napja a pasidnál vagy,örülj neki, hogy nem vitet haza akár a rendőrökkel.

Keress diákmunkát és akkor lesz pénzed.

Egyébként pedig a kétszáz forintból:menejetek el sétáljatok kéz a kézben egy nagyot a városban, nézzetek meg minden nevezetességet,majd sétáljatok egyet a folyó vagy tóparton. Este nézzetek meg egy filmet,majd mehet egy közös fürdés gyertyafénnyel.

2012. ápr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A kislánynak volt az egyik fő problémája az hogy nincs pénze.

Azt mondod a szülő kötelessége eltartani.Igen egyetértek,de a kislány 3 napja nem ment haza!

Miért csak az iskolapadban lehet tanulni? Az elméleti és lexikális tudást tényleg ad,de nem az életre készít fel!

2012. ápr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*bocs,ezt a 6.kérdésére akartam írni!
2012. ápr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az életre készít fel? Te mégis miről beszélsz? Ő egy gyerek még. Az a dolga jelenleg, hogy tanuljon, szórakozzon, a barátjával, barátnőivel legyen. A többi ráér majd 20 fölött. Mint írtam, én sem dolgoztam kamaszként, mégis remekül felkészültem az életre, köszöntem szépen.

Az életre nem egy diákmunka készít fel valakit, hanem emberi kapcsolatok, csalódások, esetleg haláleset.. és akkor tovább nem is sorolnám. Az egy helyes kérdésfeltevés, hogy miért nem megy haza, de ehhez - újra hangsúlyozom - a munkának semmi de semmi köze.

2012. ápr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vállalj kisebb munkákat,én pl ilyenkor szórólapoztam.Örülj neki,hogy ott a barátod és kitart melletted,sokat számít ez nagyon,főleg ha ilyen apukád van.
2012. ápr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Próbálj vele mindenképpen okosan beszélni. Itt úgy értem, hogy állj oda elé és mond, hogy komolyan akarsz vele beszélni. Ha nem megy tényleg maradj tőle távol jó ideig, ne kommunikálj vele semmi úton, módon.
2012. ápr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!